Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Demontáž nádržky ostřikovačů


Drtikoll

Recommended Posts

Ahoj,

tak nádržku na ostřikovače se mi vyndat nepovedlo. Jak jsem zjistil, je prasklá a zrovna v dost blbém místě. Je to v tom ohybu, co je vybrání pro motůrek ostřikovače.Takže lepeno na autě. Snad se to povede ...

post-3782-0-37654400-1422709397_thumb.jp

Upraveno uživatelem Drtikoll
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Řekni to někomu, kdo stojí před otevřenou kapotou :D

kdysi na pracovišti P1, kde se jen zjišťovaly závady na podvozku, jsme měli blba, který nebyl schopen do zakázky napsat správnou stranu--když napsal volný levý kulový čep, bylo nabeton, že je to pravý... :D a to měl průmyslovku... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Už jste se někdo setkal s tím, že by voda tekla skrz těsnění kolem motorku? Nádržka tentokráte prasklá není, ale teče to mezi motorkem a nádobkou nebo motorkem. Uplně to nejde poznat.... Myslel jsem, že budu žít bez ostřiků, ale asi jsem byl přehnaně optimistický..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O krúžok alebo prasknuté čerpadlo (prvé mrazy by tomu nasvedčovali), vybrať čerpadlo a malo by byť všetko jasné potom. Hadičky aj čerpadlo je iba nasunuté, otázka jednej minúty potom čo k nemu mám prístup. Bez poriadnej obhliadky sa nedá vylúčiť ani poškodená nádržka, ale snáď to bude tým tesnením. Sú veci, ktoré pri PC nezistíš, iba na aute.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si, že je to nádržka, protože to teče v tom spoji. Co jsem četl tady na fóru, tak u 307 hodně praskaj motorky. Kámoš zase měl ten O-kroužek. Už to tak je delší dobu, ale přes léto jsem to neřešil. Ten O kroužek je něco spešl? Asi půjde narhadit čímkoli podobným ne?... Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...