Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdy vyměnit rozvodový řemen?


ajsik

Recommended Posts

caute vseci, kdy na saxu 1.5D vymenit rozvodak ? Pocitam ze je tam motor od PSA a ze bude uplne stejny jako ve 106tce. Auto ma za sebou 66tkm ...

jo a co radite na piskajici remen alternatoru ? Natahnout nebo vymenit ?

jo a jeste jeden dotaz , kdyz mi vrze radicka pri razeni jde to nejak odstranit ?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mi kdysi někdo nabízel: výměna rozvodů (řemen + kladky) v autoriz. servisu = záruka na 120tis km. Podrobnosti nevím, ale u třech aut, dovezených zvenku a tudíž servisovaných ve značkovce, jsem našel nálepku o výměně rozvoďáku - vždy byla psána okolo těch 120tis km. Takže se zkuste zeptat v autoriz. servisu, kdo máte nějaké mladší auto...

Pokud máte neorig, doporučuju dřív - v prodejně mi např. řekli 90tis km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si myslim, ze pokud nekdo koupi auto z druhe ruky, mel by se rozvodak radsi vymenit hned. Ono verit najetym km na tachometru se neda( bez servis.knizky);)Ja to tak alespon delam. Naposled mela 406ka najeto udajne 27000km a sel tam novy. Pri dnesni technice to neni problem ani u digital. tachometru.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi v citroenu rekli, ze 120tkm je vymeny interval rozvodaku pro saxo. Na tech 66tkm se nemuzu spolehnout to je pravda...:((no ale je to celkem palba, nejakych 5000kc + prace...no asi to budu muset koupit, (takze kridlo a neony maji stop :mad: )

njn ... motor je nejdulezitejsi ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sundej kryt a podívej se na něj. Když není ohoblovaný (pozná se to hlavně na popisu, co je na něm v jednom místě vytištěn), tak je určitá naděje, že nekecali... ale víš co, sichr je sichr.

Jo, a když na něj budeš koukat, zkus taky, jak je napnutý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...