Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

@Pacho69taky mám 3x25, a tarif D02d

ale stve me, ze kdyz usetrim, tak jsem za to vlastne perzekuovan.Lobbing nuti lidi nesetrit, cim vetsi odber, tim vetsi sleva, ale to je kratkozrake. Cim vetsi odber, tim drazsi emisni povolenky, tim vetsi dopad na klima, tim vetsi zavadeni ekologickych a drahych zpusobu vyroby a celkovy vysledek? Ceny, ze se z toho jednou poserem......

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já chápu, že fyzický distributor má náklady s provozem sítě, řešením poruch, modernizací. Je nefér, že se hojí na maloodběratelích, jakoby maloodběratelě měli náklady na provoz největší. I když třeba někde na horách na samotě to tak může být, akorát že to vlastně platí všichni. A ano, jsme trestání za to, že snižujeme spotřebu. No přesto jsem lednici se spotřebou skoro 2kW/den za A+++ pod 0,5kW/den s tím, že jsem mohl vypnout i mrazák. Ale samozřejmě u ČEZu jsou stálé měsíční platby 260Kč. Je fakt, že čez distribuce funguje dobře, opravit poruchu (pokud není kalamita) trvalo do dvou hodin i o víkendu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...