Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Naviják rezervy


rberka

Recommended Posts

Dobrý den,mám u Peugeot 308 problém s navijákem rezervy. Lanko co bylo zamotané jsem podle návodu,jak jsem tady někde našel vyměnil,ale problém je s plastovým kolečkem na které se lanko namotává. Jsou na něm utrhané skoro všechny ty záchytné body,které kolečko drží v tom ozubeném kole,drží to už pouze na třech bodech. Když pak rezervu zvednu skoro nahoru,tak to plastové kolečko vyskočí z ozubeného kola a rezerva mi sjede dolu a můžu znova rozebírat.Má s tím někdo zkušenosti,jestli to kolečko jde nějak nahradit? Protože celý naviják se mi kupovat nechce. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 5008 je jiný naviják, než na 307, má jen jeden bowden a není tam ta kleština.

Nevím, jaký je naviják na 308, zda jeden bowden, nebo dva.

 

Takže dej fotku, zda je možná a zda se vyplatí nějaká lidová tvořivost (šroubky, nýty, lepidlo, nebo vyrobit nový díl), anebo opravdu ten vrakáč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Koukal jsem na service box a naviják na 308 je ten samý i na 307 podle čísel.

 

P607Olda koukal jsem na téma co jsi dával jako opravu navijáku a chybí tam fotky .

Upraveno uživatelem servisman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, mě ve servisu u 307 na férovku řekli, že to mám rozbité a že se to nevyplatí opravovat. Tak jsem sehnal použitý za pětikilo.

Za pětikilo bych to bral taky,ale na vrakáčích to buďto nemají a nebo za to chtěli 1500 a to sem nebyl ochotnej dát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rberka: dej fotku toho poškozeného, zda se to dá sešroubovat nebo snýtovat.

Mám to přidělané na autě.Povedlo se mi za pomoci dvou lidí a přizvedáváním rezervy,aby sme pomohli navijáku tam rezervu dostat.Je to dobrý,ale nesmím jí potřebovat a sundat,jinak mě ta práce čeká znovu  :D Na jaře až se oteplí,tak to rozdělám a hodím foto a pokusím se to asi nějak sešroubovat,nebo tak něco ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...