Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spojka 307, 1.6 HDI, 80kW


houmr74

Recommended Posts

Ahoj, dnes mi při sešlápnutí spojky začalo něco pískat, jako když se něco o sebe tře. Pedál se vrací jen na polovinu, záběr při rozjezdu je úplně rozhozený. V garáži jsem cítil i lehký smrádek, jako by něco o sebe třelo a pálilo se. A nastartoval jsem až na třetí pokus. Chovalo se to jako při vytlučené baterii. Budu rád za jakoukoliv zkušenost, radu, poznatek, co se týče opravy a přibližné ceny. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceny najdes na netu no a zalezi co tam mas v kazdem pripade musi prevodovka dolu a pak se dozvis co je spatne bud "jen" pritlacne lozisko cca 1000 kc nebo budes muset koupit i spojkovou sadu nebo pritlacak tezko takle rict.Jestli slysis takove suche kovove piskani a meni se to spolu se seslapavanim spojky na 99,9% lozisko.Oblozeni na spojce kdyz je spatne se prej pozna ze treba na 5 nebo 4 stupen pri pridani plynu ucitis prokluz tak uz zacina umirat spojka.

 

Tu na foru clen badisak ma pry solidni ceny na nahradni dily ja s nim zkusenost nemam ale spousta clenu tu si ho vychvaluje ...

 

Urcite se tu jeste nekdo vyjadri jo a zkus taky hledat a procist si starsi prispevky je tu toho milion ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...