Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Praktické zkušenosti z provozu, postupně doplňované


Radovanek

Recommended Posts

Moc pěkný, sice se mi tohle auto vzhledově nelíbí, ve 4 s věcma na víkend a krámama pro děti bych se do něj nesložil, ale ten dojezd na takové běžné pojíždění úplně stačí. Jen ta cena, 700tis co peugeot uvádí na webu, to je šílené.

Koncem léta jsem viděl naživo Teslu, na jaře ji snad omrknu důkladně, ta už vypadá jak normální auto.

A to ticho, to musí být paráda, zvykl bych si rychle. V práci máme elektrotříkolku Selvo, seniorskou, pán ji má na dojíždění do práce. 2km a já na tom zas jezdím domů na oběd, a super, potichu, zadarmo - dobíjíme v práci dvakrát do týdne, jede to 23km/h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný, sice se mi tohle auto vzhledově nelíbí, ve 4 s věcma na víkend a krámama pro děti bych se do něj nesložil, ale ten dojezd na takové běžné pojíždění úplně stačí. Jen ta cena, 700tis co peugeot uvádí na webu, to je šílené.

Koncem léta jsem viděl naživo Teslu, na jaře ji snad omrknu důkladně, ta už vypadá jak normální auto.

A to ticho, to musí být paráda, zvykl bych si rychle. V práci máme elektrotříkolku Selvo, seniorskou, pán ji má na dojíždění do práce. 2km a já na tom zas jezdím domů na oběd, a super, potichu, zadarmo - dobíjíme v práci dvakrát do týdne, jede to 23km/h.

 

Tak to bych pak doporučil Nissan Leaf, velikostně 5dveřová Oktávka (700 a níže, když si člověk zajde k prodejci). Nebo Vw eGolf (900 v ceníku). Peugeot je s tou cenou 700 na webu už trapný. I Citroen dal u sourozence C Zero cenu na 520. I když je to stále mimo mísu (stejně jako u VW eUP! jejich 600). Tesla je od 1,5 výše (nejslabší baterie a výbava).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Leaf už je aspoň trochu auto, na rozdíl od těch nákupních vozíků typu Ion/Zero. I za něj je těch 700 docela nářez, ale popravdě mi 700 za Leaf dává pořád větší smysl než 500 za "normální" oktávku.

 

A to těch 700 je pořád jenom ceníková cena. Kolega právě koupil ve skoro plné výbavě předváděcí od Autobond Group s pár sty km za 629 tis. Kč s DPH. tedy i s lakem bílá perleť, tempomatem, litými koly, zatmavenými zadními skly atd. atd.. Jen bez silnější palubní nabíječky 6,6 kW, ale tu já bych tam naopak jednoznačně chtěl, protože i bez rychlonabíjecí stanice CHAdeMO (30 minut z 0 na 80%) umožňuje auto plně nabít z 0 na 100% za 3,5 hodiny na běžné červené 5 kolík zásuvce 400V 16A (nebo Mennekes, co jsou na pomalých stojanech ČEZu, EONu i PRE). Takhle má jen 3,6 kW a s ní trvá nabití 24 kWh baterie silnějším kabelem 230V 16A 7 hodin. Pokud ale má jen standard kabel dodávaný s autem 230V 10A, tak 11 hodin. Tak slabý je proto, aby nevyhazoval pojistky. Ne všechny zásuvky 230V mají samostatný jistič 16A. Obvykle jen ty pro pračku, el.troubu či myčku. V západní Evropě pak je zcela běžné narazit na zásuvky s 6A a 8A jističem, výjimečně 10A.

 

Jinak nabídka lehkých ojetin je třeba zde za podobnou cenu www.amilocar.cz.

Upraveno uživatelem Radovanek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no ták. Jde o půl roku staré vozidlo provozované v rámci finančního leasingu. Takže těžce zánovní s necelými 20 tis. km nájezdu a v plné výbavě. Navíc se velmi rychle stane prvním autem v rodině - osobně ověřeno. Důkaz je za 20 měsíců nejeto malou městkou elektrikou 25 tis. km, MPV Citroen Berlingo 12 tis. km a středním Seatem Ibiza 4 tis. km.

Tichá jízda bez vibrací, zápachu a kouře, jednoduchost ovládání s přímým převodem (ještě lepší než automat) a zrychlování i brzdění ovládané jednou nohou každého velmi rychle přesvědčí. O tankování píchnutím do zásuvky nemluvě. Navíc s cenou paliva na 1 km od 0,- Kč do max. 0,80 Kč, ale většinou za tu nulu, nemluvě. U benzínového Berlinga to mám za 2,60 Kč.

Upraveno uživatelem Radovanek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radovanek: To je pravda, ale stejný auto na benzín mohu mít za polovičku. Než projezdím a proservisuju těch dalších 300tisíc korun abych byl aspoň na nákupu mi bude 5 let trvat (tedy pokud beru elektrorežim - minimum dlouhých cest)... Takže po 5 letech ježdění teprve začneš "šetřit" polovičními náklady na km (díky absence spotřební daně na elektřinu - zatím - tu nulu tam máš ale jen díky solární "elektrárně" na baráku (to je dalších x-set tisíc investice, navíc já nemám barák, na kterej bych si to dal v dojezdový vzdálenosti elektromobilu). Tedy pokud nebudeš po 5-6 letech muset třeba vyměnit baterky...

Já chápu, že do aglomerací, kde je každej gram emisí dobrej by se to hodilo, ale při těchto cenách a možnostech...  Do práce navíc jezdím raději městskou, protože od "nudy" v zácpě mě elektromobil nijak neuchrání. A služebně jezdím zas po celý půlce Evropy, nedovedu si představit, že bych i s Teslou strávil za jednu cestu 2x - 3x hodinu na nabíječce. A ještě přemýšlel, kudy pojedu, abych náhodou nezůstal někde viset.

 

Hele jsou už do navigací POI s nabíjecíma stanicema (s parametry)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na první pohled to vypadá OK, provozní náklady OK--hlavně když by se to dalo nabíjet ze zásuvky u rod. domku nebo v práci :) , ale jezdit v něčem podobném jako je v tom Milánu bych nechtěl, v dnešním provozu jsou ta autíčka dost nebezpečná pro posádku svou velikostí :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radovanek: To je pravda, ale stejný auto na benzín mohu mít za polovičku. Než projezdím a proservisuju těch dalších 300tisíc korun abych byl aspoň na nákupu mi bude 5 let trvat (tedy pokud beru elektrorežim - minimum dlouhých cest)... Takže po 5 letech ježdění teprve začneš "šetřit" polovičními náklady na km (díky absence spotřební daně na elektřinu - zatím - tu nulu tam máš ale jen díky solární "elektrárně" na baráku (to je dalších x-set tisíc investice, navíc já nemám barák, na kterej bych si to dal v dojezdový vzdálenosti elektromobilu). Tedy pokud nebudeš po 5-6 letech muset třeba vyměnit baterky...

Já chápu, že do aglomerací, kde je každej gram emisí dobrej by se to hodilo, ale při těchto cenách a možnostech...  Do práce navíc jezdím raději městskou, protože od "nudy" v zácpě mě elektromobil nijak neuchrání. A služebně jezdím zas po celý půlce Evropy, nedovedu si představit, že bych i s Teslou strávil za jednu cestu 2x - 3x hodinu na nabíječce. A ještě přemýšlel, kudy pojedu, abych náhodou nezůstal někde viset.

 

Hele jsou už do navigací POI s nabíjecíma stanicema (s parametry)?

 

Ono je třeba srovnávat srovnatelné. Tedy spalovací auto v benzínu, naftě či LPG / CNG stejné velikosti a se stejnou výbavou. Ta je u elektromobilů obvykle nejvyšší možná. Navíc ani spalovací vůz s automatem nedá tu plynulost jízdy a jednoduchost ovládání jako elektormobil s "plynovým" pedálem, kterým současně člověk bez řazení zrychluje a povolováním pedálu brzdí a současně dobíjí baterky. Má totiž přímý převod.

Ale jako všechno je to o vkusu každého soudruha a potřebách jednotlivce, jak říkali soudruzi. A spočítání nákladů. Pokud já mohu, tak jedu MHD nebo na elektrokole (nemám v práci sprchu a tímhle dojedu i v obleku nezpocený), delší vzdálenosti vlakem (výhoda bydlet na páteřní konkurenční trati Ostrava-Praha, opruz jet třeba do monopolistického Brna či Budějovic). Dokonce i takovou Mladou Boleslav nebo Plzeň dělám veřejnou dopravou stejně rychle nebo o pár minut pomaleji, než autem. O pohodlí a servisu nemluvě.

Ty služební jízdy po Evropě s Teslou jsou v pohodě, člověk stejně musí občas stavět a jet více než 3 hodiny v kuse je o zdraví. Ostatně ne nadarmo mají kamioňáci povinné přestávky, tachografy a kartu řidiče. Teslisti prostě jen jezdí po trasách se Superchargery a stojí na nich podle potřeby. Mají je na páteřních trasách. Zase nás v tom Slováci předhonili a budou mít Supercharger dříve než my http://www.hybrid.cz/tesla-brzy-spusti-na-slovensku-prvni-nabijecku-supercharger. Jinak takhle má vypadat nabíjecí stanice pro elektromobily, ne sem tam 1 stojan, jako u nás. Ale třeba na Slovensku to stačí, protože nejsou dále než 50-80 km od sebe a zatím je tam elektromobilů málo http://www.plug-in.sk/.

POI s nabíjecími místy do navigací prozatím nejsou, alespoň o nich nevím, ty sítě se totiž neustále staví a vyvíjí. Dost raketově (kromě ČR), viz třeba Holandsko http://fastned.nl/en/. Třeba za rok přibude 30 míst (u ČEZu v ČR za 2 roky 9 :myslim ). Takže já mám třeba v mobilu 4 aplikace, abych věděl o všech nabíječkách v ČR, SK, A, D a PL, kam zajíždím. U nás se snažíme zatím alespoň soukromě http://www.evmapa.cz/ a hodně to podporují i prodejci elektromobilů http://www.nissan.cz/CZ/cs/vehicle/electric-vehicles/leaf/charging-and-battery/charging-station-map.html. Jistota u modernějších elektroaut je, že každé nabíjecí místo, kde se dobíjelo, si ihned samo uloží do navigace. A pak je ho schopno nabídnout. Nebo dokonce nabízet interaktivně samo, když podle cíle a způsobu jízdy vidí, že by mohla elektřina cestou pochybět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...