Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

p 406 rok 98 (old model)


Guest Miky32

Recommended Posts

ahoj mám p. 406 a kdyz sem vycouvaval z parkoviště tak mi něco klepalo na podvozku nebo to tak alespon

znělo. za jizdy dobre občas u dvojky to zaklepalo a vzdy kdyz sem trochu povolil spojku, ale jak sem zase

couval tak to dělalo hodně a nepravidelně. Nemohlo by to být něco s převodovkou ?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni na ten výfuk, stávalo se mi, že mi koncovka klepala o nárazník. Také to dělalo při přeřazování nebo v určitým spektru otáček motoru, podle toho jak byl motor v tahu. Může být utržený silentblok motoru takže se při přeřazení motor škubne a samozřejmě se to přenese i na výfukové potrubí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Nemusí býti utržený silentblok - třeba pravý nahoře u rozvodů může býti povolený, stačí jen dotáhnout. Nad ním je další  ojnička  tam jsem měl utržený ten menší a další co je pod motorem .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky kluci ve středu to jdu dát k mehacnikovi uz to mam dohodnuté. jinak vypada to na ten vyfuk pod motorem hned neco tam nehraje a mladá stim vlitla na obrubak a drela o bříško. Přiznala se. takze vime kde asi bude zavada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim panove. Ja mam obdobnej problem, ale pri jizde dopredu. Skontroloval sem vyfuk, poloosy, spodni silentblok co je pod motorem a nic. Nakonec sem nasel chybu v drzaku motora na strane rozvodov. Ze 4 sroubu tam zustal jenom jeden. Po dalsich sroubech ani stopa, no vlastne jedine co sem nasel, ze sroubu byli zbytky v bloku motoru. Ted otazka jak jej vybrat? Kdyz pristup je tam uplne spatny.

Asi uelam generalku motora rovnou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK vyřešeno ztratil sem gumu která drzela vyfuk a druha byla prasklá nechapu jak sem si toho nemohl všimnout ale ok no :X típek kteremu sem to daval se trochu divil :X

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...