Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 508 - když přeřadim a sešlapnu plyn auto jako by vynechá cukne ..............


juventusturin

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...

Zdravím všetkých, 

 

ja mám podobný problém, ktorý som tu už niekde spomínal, a síce, že s sa autom neviem normálne plynulo rozbehnúť. Tento problém identifikujem tak, že na voľnobehu pridám naplno plyn, ale otáčky nevyletia rovno hore ale najprv sa akoby zaseknú na cca +/- na 1500 až potom pokračujú hore. Po bezprostrednom zopakovaní vyletia plynulo hore. Neviem či mám ucpatý filter pevných častíc alebo čo by to mohlo byť, nikto mi zatiaľ na nič neprišiel..

 

Ak by ste mali rovnaký problém, prosím zdieľajte, auto mám od novoty asi tri roky.. hlavne za posledný rok jazdené veľmi málo, prevažne v meste.

 

Milí členovia klubu, tak mi dovoľte Vám s radosťou oznámiť, že nakoniec sa v servise s autom prešli, zapli doňho notebuk a vymenili mi nejaké čidlo tlaku. Auto je zase ako nové. Oprava cca 200 €. Veľká radosť.

 

Pekný deň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj, ví někdo které aditiva plnili do 508SW 1.6 e-HDI 10/2011, po přečtení pdf-ka bych řekl, že POWERFLEX, ale mám zelenou západku. Po posledním tankování mi vyskočila hláška "Nízké množství aditiva FAP", tak jsem chtěl dolít dle OPR "POWERPLEX", no nevím co se plnilo ve výrobě? Infineum F7995, které se nesmí míchat s POWERFLEX ? Nebo Eolys 176 a v tom případě tam mohu klidně POWERPLEX doplnit. Dík za Vaše zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, tak to jsem asi nepochopil to PDF. Píše se tam, že Eolys 176 se může míchat jak s Infineem, tak Powerflexem, ale nesmí se míchat Infineum s Powerflexem. Tak to mi je ten Powerflex asi k nicemu, tak se pokusím ho vyměnit za Eolys.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...