Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kontrolka diagnostika motoru


frkos67

Recommended Posts

Zdravím,mám 206 1.4 benzín a začala se mi rosvěcovat spíše blikat a 3-4 sekundovém intervalu pipat kontrolka diagnostiky motoru.Auto stratí vykon,zdá se jako by šlo na 3 válce.Po ochladnutí motor šlape normalně.Nedělá to pravidelně,že by to zlobilo,nevíte čím by to mohlo být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem velmi podobný problém. Akorát to dělalo jen občas, nezávisle na teplotě. Začala blikat kontrolka motoru, vintervalu asi 5 s. to pípalo. Motor neměl výkon, a celé auto se na volnoběh rozklepalo jak ratlík. Jednou mi dokonce uprostřed křlžovatky při odbočování vlevo zhasnul motor a nešel nastartovat. Za velkého blikání a troubení jsem musel potupně Pežotka odtlačit. Asi potřeboval poplácat. Po opětném několikerém otevření a zavření dveří jsem ještě jednou zkusil nastartovat. Chytil na drc a dalších několik dni bez problémů. Někdy ještě navic při zapnutí blinkrů vždy v okamžiku, kdy mělo pípnout, misto toho neblikl blinkr. Nakonec jsem vyčistil konektory u řídící jednotky, a teď mám od této závady pokoj. Bohužel ale ne od jiných.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

take mi obcas sviti kontrolka diagnostiky. prohnal jsem to pres diagnostiku a vyslo mi neco s lambda sondou. cetl jsem ze to muze byt i spatny kontakt tak jsem vyndal pojistku k sonde, zkontroloval kabely k sondam, trochu zahybal pojistku zandal a diagnostika nesviti. bud je to kabelama nebo odchazi lambda dle meho nazoru.

206 1.4i rv2000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez mavam poslednu dobu stym taky isty problem. Cakam ze budem mat asi uz stare sviece,cakam kym mi pridu a mozem vymenit. Zatial som pomenil vsetky filtre aj olej a odrazu je klud. Tak asi tymi sviecami to tiez nebude. Ale ako spomina STORE , tiez som pohybal kabel na sonde,ako som utieral zateceny olej ,tak zeby tam bol pes zakopany ??? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud při pohybaní kabely je chvíli pokoj, chtělo by to vyčistit kondektory, asi ve vašem případě od lambda sond, případně i od RJ motoru, jak píšu výše. Já mám od té doby pokoj víc než rok. Aspon teda od nepravidelnych zavad elektriky. Mnė tehdy diag nic napsala. Kouzelník Zababa, jak říkám v Artcomu tomu ... s notebookem, se tvaril jak mistr světa, chtěl naslepo měnit co ho napadlo, chtěl začít svíčkami, a když jsem mu slušne, ale důrazně naznačil, že nehodlam platit za zbytečnosti ani dělat generálku po 130 tis. km,tak se naštval. Po 30 tis. km rozhodne neni potreba měnit svíčky. Na druhé straně když už je mas, nic nepokazis. Ale já jsem u 405ky měnil svíčky až jsem najezdil asi 50000 km. Byly tam francouzské, a po výměně žádná změna. Dal jsem tam Denso, ale po cca 3tis km mi u jedné z nick praskl uvnitř izolátor a kus ho upadl. Samozřejmě letěly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdopadne ja este precistim tie konektory. Vcera mi ukurat este prisli sviecky tak som stihol aj tie vymenit. Dal som Denso Iridium Tough,stare nevyzerali zle,trosku spalene ale boli Ok este. Bolo tam este od vyrobi Champion

Upraveno uživatelem marecikRC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těmi iridiovými nic nepokazis. Můj známý dlouholetý mechanik dělá elektro na autobusech, a tam se pro zážehové motory na zemní plyn musejí používat právě iridiove elektrody. A DENSO svíčky podle tvrzení prodejce mají být dobré. Možná jsem měl jen smůlu. Osvědčily se mi Bosch s měděnými elektrodami, tedy celkem obyč, ale nikdy mě nezklamaly. Dávám je do všeho, teď je mám i v 206 a bez problémů.

S těmi konektory uvidis. Já bych začal těmi sondami. Používám KONTAKTOL spray. Nastriknu, několikrát spojim a rozpojim, vyfouknu, a pak opět trochu nastriknu, spojim a otru konektor hadrikem. Postup při čištění konektorů RJ uvádím na tomto fóru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu to najít. Popisu to znovu. Na RJ motoru jsou 3 mnoha polové konektory. Je nutné odpojit baterií(pokud máš kódované rádio, poznamenej si kód). RJ drží na 1 sroubku. Je to ta hliníková krabička na pravém podbehu. Ty 3 konektory jsou zajištěny takovými plastovými výklopnými pojistkami, které při pootočení konektor vysunou a naopak. Konektory mají spoustu miniaturních kontaktů. Je potřeba postupovat opatrně, aby se nepokrivily. Nejlepší je vždy 1 konektor udělat komplet, pak druhý a třetí. Do konektoru i zásuvky nastrikat sprej na kontakty KONTAKTOL. Ten je osvědčený, používám ho léta i na nejjemnější práce. Konektor opatrně nasadit a pomocí té páčky asi 10krat zavřít a otevřít. Pak konektor i zásuvku vyfoukat SUCHYM vzduchem, opět trochu obojí nastriknout, nasadit, zajistit páčkou a otrit jemným suchym hadrikem. Pak stejným způsobem druhý i třetí konektor. Prisroubovat řídící jednotku, připojit baterií. Zapnout zapalování, nechat ho zapnuté 10-30 vteřin, než se načte pamet, a pak teprve nastartovat. Několik km, možná desítek km auto možná nepojede úplně perfektně, RJ si musí postupně znovu načíst všechny jízdní režimy. Mne osobně po této "operací" už víc než rok přestaly otravovat ty různé nepravidelné a nesmyslné poruchové hlášky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...