Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zamknutí televize na pin


Ivouš

Recommended Posts

Tak člověk míní a život mění. Nakonec jsem koupil Sony KDL-55W808C, tak uvidíme. Už vidím první nedostatek oproti Samsungům a to je přenos vysílaného pořadu v rámci lokální sítě na tablet. Kdyby někdo věděl o nějakém jiném řešení, tak uvítám, ale myslím, že to mají jen Samsungy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má to i panasonic, mám už několik let model s dvěma tunery, na jeden koukám na telce, druhej může koukat někdo na síti. Nebo může koukat na ten samej jako já. Jen je pitomý, že CA modul není "sdílený" a když na jednom tuneru sleduju placenej kanál, na druhým to nejde. Tedy jde, ale musel bych dát do telku druhej CA modul, kterej má synátor v monitoru... Panasonic má apku na telku pro android a iOS, na Windows stačil Windows media player.

Ale nový sony by měly mít AndroidTV a tam by to snad neměl bát problém? Co jsem koukal, nové panasoniky mají firefoxOS, tak abych ti nekecal, jestli umí poslat DLNA stream nevím.

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha..tak už je koupeno, já jen, že teď v Datartu je 55"  SAMSUNG UE55KU6072 za 19 990,-

Jinak co se týče těch 400 nebo 900 Hz tak jde vážně o přepočet, přesněji řečeno jde o PQI, což ve zkratce znamená, že je to součet všech komponent v TV ve formě bodů. Takže čím vyšší číslo tím je celek TV lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
V 17. 1. 2015 at 20:43, Ivouš napsal:

čau,

mám stupidní dotaz:

Dnes jsem rodičům instaloval televizi Samsung https://www.mall.cz/led-televize-uhlopricka-62-82-cm/samsung-ue32h5000?v=658926  vše je ok ale až na takovou drobnost.

Rodiče chtějí si zamykat televizi na pin (důvody nebudu psát),ale nechápu že to nejde zamknout

 

V nastavení je : Zámek dle hod. program - na výběr je (povolit vše a nebo 1- 18 program. 

                         Zámek kanálů - zap.,vyp =zabrańuje dětem v přístupu ke škodlivému obsahu uzamknutím kanálů.

 

zkoušel jsem všechny možnosti ale nejde to.

Rodiče by chtěli:Když zapnou televizi tak aby se jim tam zobrazila tabulka na 4 místný pin,po zadání správného pinu se Televize pustí dále na programy.

Já sám jsem tuhle službu na pin nikdy nepoužíval a jsem překvapen že to nějak nejde.Dá se s tím něco udělat aby fungoval ten pin na zamknutí?

 

                                                    a V manuálu nic o zamykání nepíšou.

                                                                                                                        díky

 

Nemá ten tvoj TV hotelový mód? Skús sa pozrieť... Keď to v normálnom menu nebude, tak to bude v servisnom menu. Tam sa dostaneš nasledovne:

1. Vypni TV

2. Postupne stlač za sebou na dialkovom: Info, Menu, Mute

3. Zapni TV

Je tam veľa rôznych vecí. Tak bacha na to čo zmeníš!!! Mal by si tam nájsť aj Hotelový mód a nastaviť PIN.

Upozorňujem, že toto všetko robíš len na vlastné riziko!!! Neberiem žiadnu zodpovednosť!:roker:papa:)

Upraveno uživatelem Kukajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MotoMoto: Satelitní přijímač je součástí TVP nebo samostatný přístroj?

Já mám TVP LG s vestavěným satelitem a jak píše Charlie 1, záleží na způsobu ladění programů.

Pokud zvolím plnou automatiku - tedy i včetně operátora - tak ve výsledku již nelze s naladěnými kanály jakkoli manipulovat, tedy kromě možnosti zakázat či přeskočit ty, které nechci sledovat nebo třeba nemám zakoupené dekódování (různé balíčky typu HBO apod.) 

Pokud nastavím volbu bez operátora a nechám proladit celé pásmo, tak mi sice nalezne přes 400 programů, ale pak mám možnost si jednotlivé programy přečíslovat a seřadit podle svých představ.

Ovšem jako většina věcí, má tohle své pro a proti. Pokud je nastavena plná automatika, tak v případě změn vysílacích parametrů (změna kanálu apod.) jak tomu bylo před cca měsícem u SkiLinku, se přeladění provede automaticky. U manuálu se mi u daného pořadu zobrazila informace o nutnosti přeladit na novou frekvenci.

No a nakonec, pokud máš samostatný satelitní přijímač, je to pak otázka jeho nikoli TVP. Jde o to zda tento přijímač funkci přesunu podporuje, ale řekl bych že ano. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám integrovaný tuner v TV. Jde mi o to abych mohl exportovat kanály na USB, v pc je upravil a zase tam nahrál. Protože když to udělám ručně tak příště když se změní kanál tak to budu muset dělat znovu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Samsung nabízí možnost exportu nastavení na "Flešku"? Asi nechápu Tvůj dotaz, protože pokud se změní kanál, tak ho budeš muset nastavit tak jako tak, buď v PC a znovu nahrát do TVP nebo přímo v TVP. Alespoň u mého LG si prostě otevřu kanál, u kterého upozorňují na nutnost přeladění a přímo na něm nastavím nové parametry. Většinou jsou uvedeny jako součást upozornění nebo je tam odkaz na web, kde nové parametry najdu. Nemusím tedy znovu kompletně přelaďovat celé pásmo a následně pak znovu "Sortovat" programy. Vše zůstane na původním místě, jen změním parametry kanálu a nové nastavení uložím. Je ale možné, že Tvůj TVP tuto možnost nenabízí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...