Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zamknutí televize na pin


Ivouš

Recommended Posts

čau,

mám stupidní dotaz:

Dnes jsem rodičům instaloval televizi Samsung https://www.mall.cz/led-televize-uhlopricka-62-82-cm/samsung-ue32h5000?v=658926  vše je ok ale až na takovou drobnost.

Rodiče chtějí si zamykat televizi na pin (důvody nebudu psát),ale nechápu že to nejde zamknout

 

V nastavení je : Zámek dle hod. program - na výběr je (povolit vše a nebo 1- 18 program. 

                         Zámek kanálů - zap.,vyp =zabrańuje dětem v přístupu ke škodlivému obsahu uzamknutím kanálů.

 

zkoušel jsem všechny možnosti ale nejde to.

Rodiče by chtěli:Když zapnou televizi tak aby se jim tam zobrazila tabulka na 4 místný pin,po zadání správného pinu se Televize pustí dále na programy.

Já sám jsem tuhle službu na pin nikdy nepoužíval a jsem překvapen že to nějak nejde.Dá se s tím něco udělat aby fungoval ten pin na zamknutí?

 

                                                    a V manuálu nic o zamykání nepíšou.

                                                                                                                        díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Já vím že je to loňský model . Jen nevím zda má smysl kupovat 4k. Měl jsem ho vybranou , ale prodejce mě přesvědčuje , že je lepší ta druhá s tím že je  100 H,  ale ona není , takže přemýšlím co koupit , kolem 20 tisíc a minimálně 55".

Dekuji za radu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On právě tvrdí ,  že nepoznám rozdíl . Článek jsem četl , tak vysvětlují co jsou ty přepočty , ale neříkají zda je to lepší co nikoliv . Aspoň já to tam nenašel . Já měl vybranou tu 4k a ono napřed že je lepší ta druhá s tím že má  100 hertz a tak jsem ji vzal a doma zjistil že má asi jen 50 hertz,  tak jsem na ně vyletěl o byl tam jiný který tvrdí , že 50 hertz je vlastně stejné.  Jadně nechtějí to vzít zpět tak se to snaží zamluvit , ale já se snažím zjistit která je pak lepší . Zda jim ji vrátit a nebo ne . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme LED 400Hz Philipse a obraz jako víno ve srovnání s plazmou Panasonic NeoPDP nebo LG 100Hz. Vše v podobné úhlopříčce (32-40") FullHD. Za mě víc her(tz)ců, lepší podívaná.:)  A u větší uhlopříčky je to podle mě ještě víc znát.

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mého to je asi taky trochu jako s jídlem. Tisíc lidí, tisíc chutí. Jednomu vyhovuje nebo stačí něco nad čím druhý ohrne nos. Takže je asi nejlepší (pokud je to možné) ty dvě TV v obchodě posadit vedle sebe a rozhodnout jakej obraz víc vyhovuje při stejným nastavení.

Taky jsme prolezli spousty prodejen a okoukali spousty TV než jsme vybrali. Jsme spokojeni, jen ten SW u Philipse není to pravý ořechový (4 roky z5, jak je na tom teď nevím), ale obraz suprovej.

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze svého subjektivnho pohledu bych preferoval 100 Hz, vždycky se mi zdála lepší. Ale možná je to i vsugerované. Máme doma starší SmartTV od LG 100Hz a teď jsme tchánovi kupovali podobnou (neSmartTV) od LG s převzorkováním nebo jak se tomu říká na 900 a obraz je seznatelně lepší. Ale u UHD/4K to už může být jinak, tyhle TV jsem zatím neřešil :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vydrž, Prťka, vydrž. Hádám, že dokud se plošně nepřejde na DVB-T2, nebude kapacita signálu na ten objem dat. Ani teď není všechno v DVB-T k dostání ve FullHD... Takže bych tipoval tak 2019 spíš 2021+ (kabel/satelit možná dřív nebo víc).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...