Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 1.9TD by Rikic


Rikic339

Recommended Posts

Tak jsem si udělal radost a trochu investoval do audia :) původní reproduktory v platu už se totiž doslova rozpadli :/ subwoofer už mám doma asi měsíc ale až teď jsem se dostal k tomu abych dokončil takovou menší renovaci celého reproduktoru :) dostal jsem ho totiž od známého v příšerném stavu.. ale už to zas k něčemu vypadá a hraje parádně ;)

post-46862-0-42197300-1421785945_thumb.j

post-46862-0-15031900-1421785982_thumb.j

post-46862-0-20500700-1421786012_thumb.j

Upraveno uživatelem Rikic339
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hudba už je nainstalovaná  :super Reproduktory do plata nechám zatím odkryté, jelikož magnet je trochu větší a nevejde se do původních plastů, a vyřeším to až za lepšího počasí  :) Byl jsem rád že jsem to tam vubec dal v tý kose  :D Každopádně hudba je ted špičková! k dokonalosti chybí jen vyměnit reproduktory ve dvěřích ale to ted nespěchá  :) jo a do suwooferu ještě přijde bassreflexová nátrubka, jen čekám až se někdo na tý poště vzbudí a doručí to :D 

post-46862-0-90681400-1421931413_thumb.j

post-46862-0-21873300-1421931422_thumb.j

Upraveno uživatelem Rikic339
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak sem hodim fotku z pondělka, sešli jsme se s kamarádem na kus řeči, počasí dost přálo  :papa

 

Jinak jsem se rozhodl že bych na autě mohl zas pokračovat, ted to vypadá že se najdou i finance  :super mám v plánu sehnat čirou optiku, rozebrat a stříknout vnitřek a pak bych chtěl někde splašit přední nárazník z novějšího modelu, nejlépe v barvě  :) neporadil by někdo kde to asi tak seženu nejlevněji? a ohledně světel, podařilo se mi najít uplně nová čirá světla za 2650,- včetně dopravy.. vzhledem k tomu že je stejně chci rozebrat, vyplatilo by se koupit nové? 

post-46862-0-54335000-1424276804_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes se mi stala taková nemilá věc  :( ráno jsem při jízdě zjistil že nestříkají odstřikovače, jelikož motor odstrikovaču byl měněn těsně před zimou a byl v pohodě slyšet tak jsem si myslel že došla kapalina.. neměl jsem zrovna žádnou směs tak jsem tam nalil trochu vody s kapičkou jaru, ať v nouzi mohu aspon trochu okno setřít, jenže co se nestalo, voda v podstatě protýkala rovnou na asfalt  :( nevím jestli je proražená nádrž nebo se někde uvolnila hadička ale tečete přesně u nádržky.. nemám ted možnost se na to podívat podrobně, nenapadá někoho co se mohlo stát?  :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová čirá světla, nejsou to náhodou DEPO? Pokud vím, tak tyhle svítí mnohem hůře než origo Valeo. 

Jinak mě se to tvoje auto moc nelíbí, ty úpravy nejsou moje gusto. 

 

Kde sehnat díly, zkusil bych místního člena HUGO BOSS, je od Trutnova a nárazník a světla by mohl mít. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted mám menší pauzu, čeká mě oprava ložiska na levém předním kole, zkouknu ty odstřikovače (zázrakem se probrali aniž bych s nima cokoli dělal a zase fungují jak mají) a prohlídka jestli je jinak všechno v pořadku :) jinak ted sháním přední nárazník z faceliftového modelu, ten s kulatýma mlhovkama :) nevíte někdo o nějakým? sháním ho přímo v mé barvě, nebo klidně i v jiné ale jedině za rozumnou cenu, abych tam po nastříkání neskončil za víc jak za nový  :) ještě přidám fotku interiéru, včera jsem měl v autě trochu dlouhou chvíli   :) post-46862-0-95855100-1425138734_thumb.j

Upraveno uživatelem Rikic339
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dneska udělal radost a koupil si nárazník  ;) sice je celkem ostřílenej od kamínků a na pravé straně sedřený, ale mlhovky jsou jako nový a všechny úchyty a držáky jsou v cajku a to je hlavní :)

 

Cesta byla celkem zajímavá, dostat nárazník do auta a zase ven byl takovej ježek v kleci  :D

post-46862-0-80789100-1425494668_thumb.j

 

No a potom jsem z nárazníku vyndal mlhovky, celej ho umyl a zase složil ;) až bude pěkný počasí tak to nahodim na auto :)

post-46862-0-75459100-1425494729_thumb.jpost-46862-0-62212000-1425494738_thumb.jpost-46862-0-00289800-1425494750_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nárazník je namotnovaný, jen mi přijde dost padlý dolu a to sem ty matky dotáhl fest  :myslim  dá se ten nárazník nějak narovnat? čím by to mohlo bejt? 

Jinak mám domluvený že koncem března se pojede s autem domluvit přelakování takže jestli vše pujde jak má, začátkem dubna se opravěj všechny kosmetické vady a půl auta se přestříká  :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objevil se mi problém s klimatizací.. po nastartování se zapne a nejde prostě vypnout, můžu maximálně ovládat teplotu ale vypnout to nejde a pořád fouká na plno  :( Ale stane se že třeba po deseti minutách to přestane a jde normálně ovládat.. neví někdo čím by to mohlo být??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...