Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Ahoj zdraví novácek...jak to funguje v Brně konaji se nějaký srázy ? Nebo scházíte se někde jednou za čas na pokec a tak....

Na klubu seš docela dlouho, tak co se tak porozhlédnout v sekci srazy?? Hmm? V Brně se konaj srazy pravidelně buď ve Futuru na Vídeňské a nebo na Priglu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na klubu seš docela dlouho, tak co se tak porozhlédnout v sekci srazy?? Hmm? V Brně se konaj srazy pravidelně buď ve Futuru na Vídeňské a nebo na Priglu ;)

Jj díky  :) no hledal jsem sekci srazy ale nejsem si jistej jestli to není nějak nedávno přepsaný na už proběhlé srazy navíc koukám na to přes tablet kde mám Chrom a tam mě to nějak moc dobře nefunguje...ale je mě jasný že to tady nemá co dělat když se na to momentálně dívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nick406 : Přesně jak psala Aluška pokec srazy dělám pravidelně prvni čtvrtek v měsici a Prigl se dělal 3čtvrtek ale posledni dobou nebyl moc zájem lidí o to tak jsem od něj opustil a zkusím ho oživit na jaře... takže tak. Další Futurum pokec bude 5.2 tak můžeš dojet... sleduj vlákno připravovaný srazy pravidelně tam házim zvadlo atd. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nick406 : Přesně jak psala Aluška pokec srazy dělám pravidelně prvni čtvrtek v měsici a Prigl se dělal 3čtvrtek ale posledni dobou nebyl moc zájem lidí o to tak jsem od něj opustil a zkusím ho oživit na jaře... takže tak. Další Futurum pokec bude 5.2 tak můžeš dojet... sleduj vlákno připravovaný srazy pravidelně tam házim zvadlo atd. :)

Ok pokud mě to vyjde dojedu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to super... Účast hojná a pohoda skvělá... Děkuji!! Jen ta véča byla velmi mírně řečeno... rozpačitá... Taky nedostala ani kačku. A je mi vcelku fuk, jestli za to mohla, nebo ne... Nikdo holčině nenadával, ale jako poskytovatelé služeb teda dost selhali všici... Příště dáme smažák "u Krtka". Ale tam v takovém počtu bude potřeba rezervačka... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...