Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Printův velehnus 407sw 1.8 16v


Print

Recommended Posts

Stejsn: Souhlasím pořád mi auto nějak "nezachutnalo" co se exteriéru týče ale interiér je pěknej auto pohodlný má super podvozek a i ta 1.8 není špatná jezdím dlouhodobě za 7,2l/100km (50% město 25% okresy 25% dálnice) a všude jezdím max. možnou rychlosti takže se nikde necouram. Ale pořád tu je ten exteriér a malej kufr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Raději bych jezdil MHD než multiplou a podobně :blicismajlik  Jinak 407ma je pro většinu krásná až nadčasová až na vás dva vy jste asi vyjímka :D  a 406 je dle mě škaredá a stará :) se 407mou se neda srovnat :)  

 

Ale je mi to jedno at si jezdí každy včem chce :super

Souhlasím 406 kombík je ošklivá proto jsem měl sedan  :)

407 SW je nédherné a nadčasové a budí stejné emoce jako ten výše zmíněný Fiat multikrypl :aut .

Buď se líbí nebo ne proto že je dost odvéžná vzhledově. 

Pro mě nejvíc nepříjemné je že má nízkou průjezdnost každý hrbol a obrubník je pro 407 nebezpečí úrazu :roll:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím 406 kombík je ošklivá proto jsem měl sedan   :)

407 SW je nédherné a nadčasové a budí stejné emoce jako ten výše zmíněný Fiat multikrypl  :aut .

Buď se líbí nebo ne proto že je dost odvéžná vzhledově. 

Pro mě nejvíc nepříjemné je že má nízkou průjezdnost každý hrbol a obrubník je pro 407 nebezpečí úrazu  :roll :D

Jenže ty si měl sedana bez motoru :D :D

Upraveno uživatelem Print
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže ty si měl sedana bez motoru :D :D

Sice to není trhač asfaltu ale pořád jezdí v rodině a bude mít nalítáno 200.000km ;)  a navíc debata nebyla o motoru ale o vzhledu. Já s ním byl spokojen většinu jízd jsem jezdil a jezdím sám i s 407mou :cool:

No přesun z bodu A do bodu B pro mě oba zmíněné Peugeoty dostačující a pohodlné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Já si pořád říkám, proč jsi to vlastně kupoval, když se Ti to nelíbí ... A pokud odpověď je "potřeboval jsem nějaký přibližovadlo, o vzhled nešlo" - tak si tu ale na ten vzhled teď nemáš co stěžovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...