Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ČKP končí s vymáháním


Berkoff

Recommended Posts

No dam taky svoji zkusenost.

Koupil jsem jine auto 10.10.2014 (hned v ten den pojistene havarijne + zakonne)

Minuly tyden mi prisel dopis od CKP na zaplaceni 1780,- z duvodu ze auto nebylo pojistene od 15.10.2014 do 1.11.2014.

Zatim jsem to resil HODNE neprijemnym telefonatem az se pani malem rozbrecela a rekla ze mi poslou dopis jak to vyresi.Cely rozhovor s pani jsem si nahral a kdyz jsem ji to na konci rekl ze jsem to nahraval tak pry to nemuzu a podobne.

Urcite dam vedet jak to dopadlo :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni taky neupozňovali předem na to, že ti přijde dopis se psaním připomínajícím mafiánské způsoby. Mimochodem, v aktuálním čísle SM je článek a rozhovor s ředitelem ČKP. Od roku 2009 odeslali kolem dvou miliónů výzev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

To je hodně pěkná cena. Já mám na krabici ještě pořád i havarijní a sklo, takže to s pov 100/100 vyjde cca na 7tis. Kdyby bylo pov 100/100 a čelní sklo s limitem 10tis celkem do dvojky, u nějaké rozumné pojišťovny, asi bych to už taky vypověděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho tak 2/3 neoprávněně....

Taky mám zkušenost, jako mnoho jiných. Když jsem před lety kupoval starou feldu, přišel mi vyděračský dopis s žádostí o výpalné z doby, kdy jsem ještě majitelem nebyl. Jenže na tu dobu předchozí majitel pojistku samozřejmě měl, měl jsem její kopii. Takže kde vzniklo podezření, že ta plechovka pojištěná není...? Skoro mi to připadlo jako pokus o podvod, ale zřejmě to ještě nikdo takhle neřešil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

jednoduše, počkají krátký čas a pošlou dopis ,pak druhej když se nic neděje a pak exekuční příkaz na pohledávku  kanceláři exekutora, nebo na soud a ten pověří svého ..na základě rozhodnutí vydaného čkp.. ...jiné možnosti náš právní řád neumožňuje....

nahlíží se do veřejných listin ,registy ,účet .....co vlastníš a na to se sahá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to taky může dost dlouho trvat. Nám na hasičské auto to přišlo asi za osm let. Hasiči mají výjimkou a povinné neplatí, ale auto se asi dva tři měsíce po koupi upravovalo, tak za to spočítali kolem 11t. No, tehdy se to honem neřešilo, tak jsme raději zaplatili. Asi za půl roku chtěli za stejné období platit znovu a jinou ale dost podobnou částku. Po ostré odpovědi se už teda neozvali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud jsem to pochopil spravne tak byl zrusen pragraf 24c ktery jim umoznoval vymahani.

Ted max muzes dostat pokutu pokud se to proflakne od obce s rozsirenou pusobnosti a samozrejme pokud neco zpusobis tak platis plnou skodu coz muze byt solidne likvidacni.

Ale v dnesni dobe staci kdyz se nekdo toci na nemajetkove ujme a clovek do konce zivota jen caluje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...