Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

parking assistance system faulty


POPELINI

Recommended Posts

  • O 8 měsíců později...
  • O 4 měsíce později...

Zdravím dnes sa mi objavila tiež chýba parkovacieho asistenta. Zrazu pri spomaleni mi na dysplai ukázalo hlas ku porucha park. asistenta a rizsvietena kontrolka SERVISE. Keď som neskôr zastavil zistil som že mám dva predné senzory pri spojleri zmrznuté a je cez nich ľad. Odstránil so to ale problem pretrvaval. Skontroloval om zase senzor po senzore a našiel som ďalší na prednom narazniku ze je tam troch ľadu na senzore tak som všetky jeden po jednom očistil pretrel handrou ale palubný pc stále hlási poruchu. Máte niekto radu ako to odstrániť. Do teraz som s tým nemal žiaden problém. Mám 508SW. Ďakujem za každú radu.

Odoslané z GT-I9060I pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
  • O 1 měsíc později...

Tak stejna zavada se u mne objevila pred tydnem a stale pretrvava. Nejdriv se objevial hlaska a pak to stridave fungovalo / nefungovalo (i pres hlasku sem tam zapipal a signalizoval pri couvani). Ted uz pri zarazeni zpatecky zahlasi rovnou chybu a nic nesignalizuje.
Tazne zarizeni nemam. Podle vseho se jedna o vlhkost. Mel jsem auto i v podzemni garazi ale nepomohlo. Jak nejlepe zjistit zda je vadne cidlo nebo je to pouze docasny stav?

Upraveno uživatelem Robocop1976
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...