Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dojazdové koleso na Peugeot 5008


mikexxl

Recommended Posts

Dřevotříska má tloušťku asi 10 mm, a dost se sype. Takže ta pilka by se asi líp hodila. Aby se látka z obou stran neroztrhala, bylo by vhodné si na ni nakreslit obrys a vystříhnout nůžkami otvor, asi o 1 mm větší, než bude pilka.

Krytku ještě pořeším, z nějakého černého plochého plastu. I když, jak je vidět na poslední fotce, v mém případě prakticky není vidět.

Ale odlehlo mi, byla to pro mne dost děsná představa, když jsem např. stěhoval, že by všechno muselo ven.

DSCN8017a.jpg

DSCN8019a.jpg

DSCN8020a.jpg

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že elegantní řešení. Podobně to je u 306ky. Díky za inspiraci do budoucna. ;) Když je auto sedmi místné má taky rezervu?

Za svých cca 150tis.km jsem píchnul jen jednou a dojezdovka taky postačila k dojetí do pneuservisu kdesi v jižních Čechách.

Edit: Suchý vrch je už bílý. ;)

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šlo to rozebrat už nevím jestli to bylo jen nacvaknuté nebo jsem šrouboval, je to 4-5 let, protože kdo vymyslel aby se zvedalo od sedaček tak byl VELKÝ ko..t, dvojitá podlaha je skvělá mám tam všechno :) můžu vyndavat i když je kufr naložený, ale hlavně drží to pěkně samo, jako originál :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mě zajímalo, taky bych se chtěl dostat pod podlážky od dveří. Koukal jsem na ty plasty, dokonce jsou tam uložené podkládací klíny, ale nevím, jak se vytahují a jak se to celé demontuje. Taky už blbě vidím, na blízko a při špatném osvětlení. Mohl by ses, prosím, ještě podívat, jak jsi to demontoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on ten kobereček je tam pár cm zastrčený, tak jsem vycukal velké plastové nácvaky které ho drží, jsou jak je nářadí na kola - klika na rezervu  atd

pak jenom ten kobereček zastrkávám takže to vypadá jako origoš, když tam lezu tak jen lehce vytáhnu kobereček :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoušeno, je to výborné. Plastové kolíky jdou snadno vytáhnout ( a taky vrátit zpět, kdyby bylo nutno). Podlážky drží na svých místech, protože jsou v takovém vybrání.

Otvor by se hodil jedině tehdy, kdyby byl kufr zaskládaný úplně. Ale toto řešení je čisté a dobré. Takže pette díky.:super

 

A na závěr: jak se vytahují ty podkládací klíny (podle návodu jsou dva)? Zkoušel jsem to a nejde to, jedině kdybych vyšrouboval nějaké šroubky.

DSCN8017b.jpg

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...