Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Demontáž středového tunelu


DaRe74

Recommended Posts

Zdravím kolegové,

 

prosím o radu ohledně demontáže středového tunelu pro vedení kabeláže audio a video + napájení pro navigaci atd. Chci napojit na jednu ze zásuvek 12V trvale napájení navigace a video přehrávače tak, abych se neustále nemotal do XY kabelů. Audio a video bych rád nějak inteligentně vedl také středovým tunelem do schránky spolujezdce. 

Prošel jsme si na fóru sekci "jak vylepšit 5008" ale abych se přiznal moc moudrý z toho nejsem a hrubou silou se mi do toho nechce ...

Poradíte mi?

 

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebudeš mít lepší to napájení tahat z pojistkové skřínky?Audio-video kabely chceš tahat odkud kam?

Napájení tak by šlo, ale i tak ho potřebuji mít ve středovém panelu, takže některá ze zásuvek bude lepší. Audio + video od zásuvek vzadu (ovládání video paketu) do schránky spolujezdce ....

 

Díky  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží odkud kam to chceš přesně tahat. Odkládací schránka jde pěkně odmontovat. výdechy uprostřed jsou jen naražené, kryt šaltrpáky taky. Bohužel trochu to komplikuje rádio, na to musíš mít "spešl přípravek na vytažení", nebo prostě domorobo kusy plechu. A pak bude i problém s kódováním. Kryt volantu i budíky, jsou relativně lehce pryč taky. Hlavně potřebuješ příjemné místo na práci, teď v zimě je to napikaču :) Alespoň pro mě, já čekám na jaro, abych trochu protáhl ručičky a zbavil se posledních pazvuků v interiéru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s místem problém nemám, mám garáž, vytápěnou :-) Chystám se to rozhodit jen co mi dojdou propojovací kabely, abych to tam pěkně naskládal. Štve mě, že Peugeot ten video pack nedotáhnul nějak lépe ... Bohužel nemůžu dát DVD přehrávač nad rádio, protože tam mám systémový display, takže jediná pomoc je to dát DVD do kastliku ....

Škoda, v době HDMI by se vše výrazně lépe připojovalo, než přes kompozitní video a L+R audio ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...