Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Navi do Peugeot 206


Sovicka

Recommended Posts

Ahoj,

 

chci se zeptat, zda neřeším něco, co už někdo vyřešil dříve....

 

Chci do Peugeota dostat navigaci...pro manželku:-). Koukal jsem na číňany, ale připadá mě to dost drahé....pohybuji se někde kolem 9000Kč.

 

Druhou variantou je plastová konverzní sada na double din z e-baye, ta vyjde na cca 1700Kč+display, atd.

 

Nakonec jsem se rozhodl se na konverzní sadu vybodnout a sehnal jsem si další kryt PC ...horní kaplička...ten byl zadarmo :-). No a teď je možnost si nechat od číňana poslat nějakou základní navigaci....cca 700Kč a tu tam napasovat místo klasického displaye.

 

Nicméně otázka zní.....když nahradím tento display nějakou navi, tak přijdu o informace z rádia...což bych asi přes srdce přenesl, ale také o teplotu a chybové hlášky...což už mě vadí víc.

 

Další otázkou je, zkusit tu navi napasovat ještě nad ten origo display.....ale to nevím, zda by vyšlo.

 

Prolezl jsem celej net, koukal jsem na videa, jak to kutí lidé....ale nic kloudného jsem neviděl.

 

Nedělal jste už někdo něco podobného? Nějaké fotky, inspiraci.......

 

Vím, že tu někdo popisoval možnost, jak snad na Garmina dokoupit tu sadu do OBD a propojit to, ale to mě stále připadá jako celkem drahá záležitost.....

 

Ideálně tedy najít nějakou 7 palcovou navi která by uměla pracovat i s informacema z OBD........ale to se mě nedaří.....

 

díky za příspěvky....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co obyč navi (tomtom, garmin, mio apod.) + nějakej ten držák na palubku nebo okno?

Můžeš ji použít i jinde a upřímě takhle dobastlený auto (vestavěná navi) bych nekoupil, jelikož při závadě na elektrice už nikdo nedohledá jak to "tvůrce" dobastlil. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítej sousede :D Vím co potřebuješ, je to poměrně novinka na trhu, ale dá se sehnat android box s výstupem na cinch a s výstupem na dotykovou vrstvu na 7 palcové obrazovky. Celé by se to i LCD mohlo vejít do 5tis. a poslouží to i nejen jako navigace. Sám to plánuji montovat k sobě jen co budou trochu volné finance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...