Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Uvoľnený fixný bod pre strešný nosič (sedan)


mikes20

Recommended Posts

Zdravím, mám otázku, pri odmontovaní strešného nosiča zo sedanu 407 som si všimol uvoľnený fixný bod pre strešný nosič (vzadu vľavo). Pretáča sa do oboch strán :bojim (voľne rukou) a nesedí úplne na streche (malá medzera) ale dať dole ani utiahnuť sa nedá. :myslim  Aký veľký problém to je? Ide mi hlavne o to, či nebude zatekať voda až do kabíny na čalúnenie na streche, prípadne tam kam by sa určite nemala dostať  Vďaka za rady! :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky HonzaZ! :super Bol som s tým zrovna v Peugeot servise kde sa na to dokopy ani nemal kto pozrieť len povedali že "to je okej a zatekať to nebude", tak som šiel nakúpiť benzínový čistič, gélové lepidlo a poriadne to tam okolo fixu zamrdal : ) O tom, že sa to dá takto skontrolovať nepovedali nič takže vďaka za tip ešte raz. Problém s tým mám len ten, že to neviem ani dotiahnuť ani vyšrúbovať a vytiahnuť úplne.. Takže na stav závitu sa nepozriem :/ je to ako by som doťahoval šrúbu a z druhej strany sa pretáčala spolu s ňou aj uvoľnená matka... Ak máš v Prahe servis ktorý by si mi odporučil, kde by len nemávli rukou, tak tam pôjdem rád na kontrolu s Levom :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...