Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Partner 1.4 benzín na dovolenke - spotreba.


milan.sk

Recommended Posts

Zdravím všetkých parťákov. :papa

Celkom by ma zaujímalo, aké máte spotreby s motorom 1.4 benzín pri jazde po dialnici (naložený alebo ľahký). Nejazdím často po dialnici, a ak, tak len krátky úsek. (Zimu v meste po snehu mám za 10-10,5 lit.) Ak máte skúsenosti a podelíte sa budem rád. Je dobré si zobrať so sebou aj nejaké náhradné súčiastky ?

Ďakujem za každý podnetný príspevok.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten motor je poměrně starý, nemoderní, pro to auto asi nejhorší motor, ale 10.5 na 100 je moc, pokud teda nejezdíš stylem brzda-plyn, měl jsem ho ve 207 a spotřeba do 6 litrů, u Berlinga bych bral kolem 8 litrů max. :myslim

 

vozit s sebou nějaké součástky mimo předepsanou výbavu je dnes myslím zbytečné, třeba pryžový řemen pohonu příslušenství stárne i když ho máš v kufru, rozumnější je častěji kouknout pod kapotu a kontrolovat stav kapalin,  kontrolovat stav oleje v převodovce, měnit filtry a oleje podle lhůt výrobce nebo kratších,zapisovat si data a kilometry při výměně důležitých dílů, abys měl přehled, prostě průběžně udržovat celkově dobrý technický stav , zaměřit se hlavně na brzdy a řízení a pak nemáš problém odjet kdykoliv kamkoliv

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 koupi cestou domů - 10.5-11 L  mi vzal při 100 /hod na dálnici 1.9 i ,když jsem ho bral po kutilech po prostojce 3 roky v bázu, jelo to na 3 svíce , mělo to koncový lauf z nějakých trubek ,žádný 2 další tlumiče ,na starých oskákaných kolech v žalostným stavu .

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po koupi cestou domů - 10.5-11 L  mi vzal při 100 /hod na dálnici 1.9 i ,když jsem ho bral po kutilech po prostojce 3 roky v bázu, jelo to na 3 svíce , mělo to koncový lauf z nějakých trubek ,žádný 2 další tlumiče ,na starých oskákaných kolech v žalostným stavu .

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po koupi cestou domů - 10.5-11 L  mi vzal při 100 /hod na dálnici 1.9 i ,když jsem ho bral po kutilech po prostojce 3 roky v bázu, jelo to na 3 svíce , mělo to koncový lauf z nějakých trubek ,žádný 2 další tlumiče ,na starých oskákaných kolech v žalostným stavu .

 

 

pardon ,WIFI se zbláznila ,že je to 3x....

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...