Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vchodové dveře


flacek

Recommended Posts

Dobrý den všem, chtěl bych se Vás zkušenejších zeptat na jednu věc. Protože vstupní dvoukřídlé dveře už mají to nejlepší za sebou tak začínám řešit jejich výměnu nebo repas. Dle SVJ musí zůstat dvoukřídlé a se stejným vzhledem. Nemám vůbec představu o tom, kolik může stát repas nebo udělání nových dveří. Je mi jasné že dnes jsou jiné požadavky na ochranu než byla dříve, dále že cena se odvíjí od stavu apod, ale dokáže mi někdo říci v jaké cenové relaci se to přibližně pohybuje. 10tKč, 20tKč, 50tKč, 100tKč?

 

Jedná se o podobné dveře jako jsou přiloženy.

0001001.jpg

Upraveno uživatelem flacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to budeš chtít nejspíš dřevěné. Obejdi pár firem, nějaké truhláře a ať ti dají nabídku na renovaci, či výrobu nových křídel. Myslím, ale že pod 20.tis se určitě nevejdeš. Obzvlášť u výroby nových. :myslim

Před časem jsme měnili okna a dveře na baráku a tyhle přišly přes 40.tis. Ovšem v plastu.

post-35961-1418879498,3205_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Vstupni a proskleny, to je bezpecnost, Radime, Radime..... :D, mame je taky ale uz setrime na novy vc. bezpecnostnich futer

s novejma to odhaduju v kvalitni praci tak na 50 tisic

repas na 30 a pokud bys to jakoby vyspravil tmelem a nechal potahnout do plastovy folie, tak asi do tech 20, ale ty dvere jsou sileny atyp, a vysoky,,,,,

ale KRASNY :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PE.tr to slyším poprvé...

A mezi námi kdo poléze do domu dverna,když rozbije okno nebo balkonovky....

Vchodovyma chodí jen kdo umí udělat zámek,jinak okno a řezačka skla je jednoduší...

Nejlepší je mít pojistku na novy ceny věci který ukeadnou a je klid....

Když se ti do baráků někdo bude chtít dostat tak se tam dostane....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak jsem na to téma zapoměl. Ano nejdená se o dveře na fotce ale jen o jaký typ se přibližně jedná. Dveře jako takové jsou dle mě po smrti. 1cm mezery není nic neobvyklého, ty zajížděcí mechanizmy co drží druhé křídlou jsou úplně mimo a je to chyceno takovýma profilama ala sklepní kóje. Jestli to bude dřevo nebo plast je mi ve výsledku jedno, já bych tan nejraději dal panelákovky ale to bohužel nemůžu.

 

Obejdu truhláře po okolí a uvidíme co mi řeknou, ale zatím vaše cenovky jsou pro mě docela přijatelné. Ovšem uvidíme co s cenou udělá "Praha"

 

Jinak jedná se o tyto dveře. (bordelu si nevšímejte je to foceno při rekonstrukci)

 

 IMG_31.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nam delali dvere u rodicu treba firmy z Hradce Kralove, ale zkus Portas, ty ceny nemaji sileny a servis jsem na ne slysel dobry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...