Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rocni dalnicni znamka


Lihous

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Tak jako vždy se to krásně zOFFTOPICovalo ...  :aut

 

Já se vrátím k tématu. 

 

Ve Sparu Štěrboholy (Europark) - (pro přespolní = Praha) :aut  Mají taky akci na známku + nemrzka do ostřikovačů jako bonus.

Myslim, že lepší, než kopanec do zadnice a možná to někomu i na letošní zimu vystačí ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do Sparu nechodím a jen tak kvůli známce a vodě tam nepůjdu. Ono taky, kolik ta vody vydrží. O Tesco vodě jsem tu již něco četl. :D Navíc já jsem nádobku (4,5l) vystříkal za 14 dní - mně to rozhodně na celou zimu stačit nebude. ;)

 

A samozřejmě, že známka platí 14 měsíců, což je z důvodu, když někam jedu okolo Nového roku, nemusím řešit, zda mám nalepenou novou či nikoliv. Avšak pokud ji kupuji každý rok, pak je to jakoby platila 12 měsíců. Mně ty prachy za tu známku nevytrhnou, najezdím po dálnicích tisíce kilometrů, ještě, že tu není mýto ... to bych to snad raději objížděl. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena byla placena loni v breznu tusim, takze nevim, jestli pred intervenci nebo po, nicmene je to jedno, i kdyby to stalo 1000 tak proste je to proti ceske dalnicni znamce ranec.....a to by ti cesi kurna breceli, jak jsou drahy dalnice.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale proc ne odvaznemu stesti preje .... jen do doby kdy se znamky kontroluji dukladne :D a neni kam odbocit  / nikoliv muj pripad ale kolega / a pak je to podstatne drazssi.
Taky jsem pred lety takto koupil jednu v lednu a prilezitostne se jelo ..... ale dnes je levnejsi verze rocni znamky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena byla placena loni v breznu tusim, takze nevim, jestli pred intervenci nebo po, nicmene je to jedno, i kdyby to stalo 1000 tak proste je to proti ceske dalnicni znamce ranec.....a to by ti cesi kurna breceli, jak jsou drahy dalnice.....

nebrečeli, jezdili by po šouskách :)

Jak tady někdo poznamenal, bydlím v Královehradeckém kraji a do Phy se dostanu bez použití dálnice nebo rychlostky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berkoff: ja na chalupu taky muzu jet na podebrady a pak na jicin, nebo na bolku po stary a zase na jicin, ale verim, ze kdyz bych jezdil po techto silnicich, tak se mi to vrati na spotrebe, rozjezdy, brzdy, vesnice, cas ani nepocitam.... ale samozrejme kdyz nekdo jede jednou za mesic, nebo i delsi cas, tak ta dalnicka se nevyplati a radsi pojede po okreskach...

Ja osobne spis nechapu co se tu vlastne resi....kdo jezdi casto tak je rad za znamku protoze myto by ho sezralo. Kdo jezdi malo ma moznost si koupit kratsi, nebo zadnou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Protože chceš mít něco na skle a jezdit na to jako na roční známku? No fuj. :aut

A já se nedávno divil u jednoho auta na parkovišti, že má nalepenou roční známku 2010 .... a hlava mi to nebrala, proč to tam má :myslim

Asi to bylo tím, že jsem velký poctivec a tenhle podvod mě vůbec nenapadl :o

 

Já kupuju roční známku pravidelně a nepociťuju to jako výrazný náklad, když je to na celý rok. Ale každý svých bodíku pánem je a platičem pokut taky :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me by spis zajimalo, kolik lidi jezdi na falesnych znamkach. Jen v mem okoli znam par lidi, kteri prodavali, aniz by vedeli o falesnosti znamky levneji a rozhodne ne v mnozstvim, kvalifikovanym jako male :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela se mi zamlouvá německý tip placení dálniční známky (poplatku) a to, že povinné ručení by obsahovalo i zaplacení mýtného či dalničního poplatku a nemusela být známka na čelním skle.

 Vím, že by na tom byli biti řidiči, kteří nevyužívají dálnice a nebo rychlostní silnice. Záleželo by samozřejmě na výši poplatku. Pokud by byl do 500,-Kč, tak by byl únosní. Co Vy na to? Byli by jste pro takovouto variantu? Cizinci, ať si koupí dálniční známku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal, tak daný poplatek by byl zahrnut v každém povinném pojištění. Takže každé motorové vozidlo, které je registrované v ČR, tento poplatek ve výši 500,-Kč zaplatilo (obsahovalo. Tím by byla i mnohem vyšší částka financí, než kdyzž se kupují dálníční známky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...