Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oslava narozenin při zimním klouzání


Recommended Posts

Valašské zimní klouzání se ponese též v duchu oslav narozenin v únoru narozených klubáků. 

Na únor připadají oslavy na dva členy vedení, kteří se budou tohoto srazu účastnit. 

Jmenovitě se jedná o StibTa a také o MilanaF1. 

 

Kdo se přidá k oslavencům? Máme tu další únorové klubáky, kteří dorazí na sraz? 

 

Oslavy budou probíhat po oba večery, tedy v pátek i v sobotu a budou mít opět valašskou příchuť. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Kdo další se narodil v únoru a dorazí také na sraz? Věříme, že nás bude co nejvíce. 

 

Jen vězte, že oslava bude spíše symbolická, nic velkého. Prostě popřát oslavencům a popít dobrý valašský mok. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzhledem k tomu že budu slavit kulatiny doufám, že oslava v mém podání nebude jen decentní :)  Ale zase dělat z toho nosné téma srazu nebudu, na to není nikdo určitě zvědavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ChouLu, všichni nemají narozeniny vyplněné, nebo si je dokonce na novém foru vymazali. 

Koukal jsem do kalendáře, ale bohužel moc známých (alespon pro mě) jsem nenašel. :( Doufám tedy, že v únoru narozených členů je více (viz jména od Pe.Tra) a dorazí také na sraz, jinak by se záměr pominul účinkem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...