Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Neotevření/nezavření dveří.


PeterSmith24

Recommended Posts

Zdravím, po dlouhé době se vracím k tématu nefunkční dveře a mohu vítězně zvolat " Kuva mám hotovo!!!!".:D

V první řadě patří dík všem co jsem přidaly nějaký užitečný odkaz, především ten na anglické stránky nějakého borce co se tím zabývá a opravdu ví o čem píše. Po dlouhém nechutenství se do toho pustit a hlavně častém hořekování mé Drahé ať si celé auto strčím do .... jsem se do toho pustil. Předcházelo tomu důkladné zkoušení, testování, čtení a došel jsem k závěru "Bude to ten přitahovač ve sloupku". Zakoupil jsem díl přímo u Lva no cena děsivá ale co. Namontoval a......sakra špatně, dveře ne a ne pracovat. Vše při starém. Tak o5 internet, toto fórum a nakonec jsem si tu našel odkaz přímo na problematiku tohoto modelu. K tomu jsem koukl i na you-tube kde je tedy dost videí k Peugeot 1007 a zde se začala ukazovat příčina. Tak o5 objednávka u Lva ,cena (1600kč) tentokrát no budíš originální díl je hold dražší. Dva týdny jsem si dodával kuráž a o víkendu hurá na to. A heuréééka trefa do černého. Celým problémem byl motorek u vnitřní kliky dveří, který aktivuje celý mechanismus při požadavku na otevření dveří. Zřejmě je tam nějaká zpětná vazba pro řídící jednotku a jakmile se v motorku něco po...tak se celé otvírání deaktivuje a jen to pípá při požadavku.

Proto kdyby někdo potřeboval funkční přitahovač pravých dveří napište a na ceně se domluvíme.

Dal jsem i foto oč jde.

DSC_0324.jpg

DSC_0325.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Zdravím potrebuji motorek vnitřní kliky u spolujezdce.Ručně to funguje protože mu pomůžu ale na dálkáč ani tlačítkem se mu moc nechce.Možná bych ho mohl rozebrat,vyčistit a namazat ale v té zimě se mi do toho nechce.Tyto věci se těžko shání. Jinak vynikající autíčko mám dvě.Super !!!!!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji ti za ochotu,věděl jsem že je to tím motorkem pod klikou.Měl jsem sundaný ten deklík pod klikou a pozoroval jsem jak chodi.Párkrát šel normálně a pak zajel jen do půlky a nedojel do konce,čimž neotevřel.Jak říkáš ten čínský motůrek už bude mít dost.Objednam v Peugeotu nový montáž je jednoduchá.Ahoj Pavel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Dobrý den, prosím o radu. Koupila jsem si teď 1007 jenže na palubovce mi začal svítit 🔧  -53000??? Musím do servisu?? A ještě mám problém s dveřmi spolujezdce neotevírají se. Přičetla jsem kde co i vyzkoušela...už sem i chtěla rozebrat kliku ale všimla jsem si že úplně dole při otevření je malý spínač z umělé hmoty a ten u spolujezdce chybí. Dá se koupit nebo nahradit??? 

Moc děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servisní klíč s údajem - 53000 je o 53000Km přejetý interval výměny oleje nebo jen předchozí majitel nevynuloval počítadlo intervalu. V první řadě pokud ještě není vyměněn olej a filtry, vyměnil bych je a poté nastavit interval 15000/1rok.

Otevírání dveří s el.pohonem by mohl poradit @MJSytic. Michale babče jsi to opravoval, ne? :myslim

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, radim.1008 napsal:

Servisní klíč s údajem - 53000 je o 53000Km přejetý interval výměny oleje nebo jen předchozí majitel nevynuloval počítadlo intervalu. V první řadě pokud ještě není vyměněn olej a filtry, vyměnil bych je a poté nastavit interval 15000/1rok.

Otevírání dveří s el.pohonem by mohl poradit @MJSytic. Michale babče jsi to opravoval, ne? :myslim

Ano to mám v plánu....už mám oupený filtr i olej....jen čekám až bude volná garáž....pak to zkusím nastavit znovu 👍👏 Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, MJSytic napsal:

Já naštěstí nic opravovat nemusel. Jen jsem to pročistil a namazal. Auto nemám u sebe, takže případné foto spínače by pomohlo, abychom věděli, o co se jedná :myslim

Toto 😞 u spolujezdce to není...tak si myslím jestli to není tím než budu rozebírat motůrek ze dveří ☺

IMG_20190121_112131.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...