Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Likvidace mrtvých duší členů klubu aneb mazat či nemazat


Guest minimaxa

Recommended Posts

Já jsem si udělal takový malý přehled, kdo jak sem na fórum chodí a přispívá. Je to docela zajímavé (dělal jsem to před pár dny, takže asi nesouhlasí celk. počty, ale obrázek se z toho dá vytvořit. Mám to i v grafu, ale neumím to sem dát :myslim:

Celk.počet reg.členů ve fóru: 4077 členů = 100,00%

počet příspěvků > 10: 666 členů = 16,34%

počet příspěvků > 20: 481 členů = 11,80%

počet příspěvků > 30: 377 členů = 9,25%

počet příspěvků > 40: 319 členů = 7,82%

počet příspěvků > 50: 278 členů = 6,82%

počet příspěvků > 100: 190 členů = 4,66%

počet příspěvků > 200: 118 členů = 2,89%

počet příspěvků > 300: 89 členů = 2,18%

počet příspěvků > 500: 61 členů = 1,50%

počet příspěvků > 1000: 19 členů = 0,47%

To znamená (například) 278 členů (v množině 0 - 50 příspěvků - je to nasčítaně) přispělo více jak 50 x a to je 6,82% z celkového počtu. Samozřejmě, že v této množině jsou zahrnutí i ti, co přispívali 100 x nebo i vícekrát, jako např. oddie nebo Ferry a jim podobní :mrk. (omlouvám se těm, které jsem nejmenoval)

Bohužel, vymazalo mi to mezery a tak to vypadá trochu nepřehledně:roll;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a taky nechápu tu dvojí registraci, jednou v PC a podruhý tady. Já jsem svoje jméno a heslo tady sem do fóra zapomněl, takže musím se přihlásit v PC a pak sem normálně můžu :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: MilaS

Jo a taky nechápu tu dvojí registraci, jednou v PC a podruhý tady. Já jsem svoje jméno a heslo tady sem do fóra zapomněl, takže musím se přihlásit v PC a pak sem normálně můžu :myslim

To jsme na tom stejně. :papa

Taky jsem na tom stějně :myslim

Navrhoval bych zrušit dvojí registraci. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám otázku! Představte si obrovské parkoviště před Tescem, (teď plácnu) s kapacitou 1000 au?áků a bude tady 100 škodovek, se kterými nikdo rok ani nehnul. Škodovky jsou značně orezlý, zaprášený atd...! 100 Aut je voproti 1000 prd! Nezabíraj moc místa a teoreticky nikomu nevadí. Ale představte si, jak dáváte večeři z tesca do auta a děti vám zatím oblejzaj zrezlý auto, kde se mužou zranit. Myslím, že normální člověk si řekne ,,příště jedeme do Makra´´, nebo tak něco. A asi ani majitel tesca nedopustí aby jeho zákazníci museli parkovat vedle takovejch ,,šrotů´´ který by mohli odradit zákazníky. A tak pověří policii, nebo nevím koho, varujou majitele vraků a když majitelé neuposlechnou, tak auta odtáhnou.

A myslím si, že tady na internetu je to dost podobný. Tudíž jsem plně pro mazání ,,mrtvých´´ členů, kteří by však měli být určitě předem informováni. Dakaros :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

jako závažnej důvod vidím hlavně to že se stěžuje práce s databází členů

1. Nechci vypadat, jako že s mazáním \"mrtvých duší\" nesouhlasím, naopak jsem všemi deseti pro!

2. Ale některé důvody se mi zdají být \"nicotné\".

mk: Myslíš, že s tou databází někdo pracuje? Jak?

3. Názory jsou různé, já si myslím, že by klub měl vědět, kolik má AKTIVNÍCH členů. Už kvůli partnerům, sponzorům,... I kdyby neaktivní členové dostali jen příznak \"hidden\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba já :aut

-občas koukám kohu tu máme z okolí

-nebo třeba ted jsem rozesílal pozvánky na minisraz a než se tím prohrabež :aut když to bereš podle města aby jsi pozval lidi z okolí a pak pošleš třeba 20 pozvánek a přitom je 10 třeba zbytečnejch příde mi to jako zbytečná práce

-a co třeba rozesílání kartiček a podobně myslím že se někdo taky probírá celou databází

-pokud stím nic neděláš, tak tě to asi moc netrápí:myslim ale co ostatní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím souhlasit s Petou - 100% jsem pro mazání neaktivů, dokonce jsem se to tady snažil aktivně prosadit, ale důvody, které jsou tady uváděny se mi opravdu zdají být \"nepříliš podstatné\".

Při vší úctě, mk405: je opravdu takový problém poslat pozvánku na 20 místo 10 adres (e-mailů)? Zasílání kartiček nesouvisí s počtem členů, ale s počtem aktivních členů - a to je rozdíl. Tam je mnohem podstatnější, aby ti, kteří si kartičku objednávají, měli všechny své údaje (VIN, RZ, adresa) v pořádku. Bez ohledu na to, kolik je zde mrtvých duší...

Ale otázkou je, zda je nutné tady nějaké důvody vymýšlet. Mělo by být přeci v zájmu nás všech, vědět, kolik nás ve skutečnosti je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Musím souhlasit s Petou - 100% jsem pro mazání neaktivů, dokonce jsem se to tady snažil aktivně prosadit, ale důvody, které jsou tady uváděny se mi opravdu zdají být \"nepříliš podstatné\".

Při vší úctě, mk405: je opravdu takový problém poslat pozvánku na 20 místo 10 adres (e-mailů)? Zasílání kartiček nesouvisí s počtem členů, ale s počtem aktivních členů - a to je rozdíl. Tam je mnohem podstatnější, aby ti, kteří si kartičku objednávají, měli všechny své údaje (VIN, RZ, adresa) v pořádku. Bez ohledu na to, kolik je zde mrtvých duší...

Ale otázkou je, zda je nutné tady nějaké důvody vymýšlet. Mělo by být přeci v zájmu nás všech, vědět, kolik nás ve skutečnosti je.

a to mi jako chceš říc že posílat 2x více e-mailu zbytečně budeš dělat rád? co když budeš posílat tech e-malů 100 nebo 1000, no já ten volný čas dokážu využít lépe:aut

co se tíče kartiček, vím jak fungují, jde spíš oto že se v někdo občas v tom hrabe a vzhledem k tomu že tam nefunguje vyhledání je i rozdíl procházet 1000 nebo 2000 lidí a tech x lidí musíš v té hromadě najít a pak zkontrolovat co vyplnily:mrk

[upravil dne 3/11/05 mk405]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna ze by se ani nemusely odesilat emaily s zadosti o potvrzeni zajmu - stacilo by to oznamit na vstupni stranku P-C, jednou za mesic tam stejne kazdy aktivni clen zabrousi. Byl jsem proti mazani proto, abychom nepridelavali administratorum vice prace. A kolik nas skutecne je ? Pro me je podstatne , ze se najde nejak \"medved, kurt, oddie, ondra......atd\" ktery mi odpovi na muj dotaz, ty stovky mlcicich mi nevadi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to mi jako chceš říc že posílat 2x více e-mailu zbytečně budeš dělat rád? co když budeš posílat tech e-malů 100 nebo 1000, no já ten volný čas dokážu využít lépe:aut

co se tíče kartiček, vím jak fungují, jde spíš oto že se v někdo občas v tom hrabe a vzhledem k tomu že tam nefunguje vyhledání je i rozdíl procházet 1000 nebo 2000 lidí a tech x lidí musíš v té hromadě najít a pak zkontrolovat co vyplnily:mrk

[upravil dne 3/11/05 mk405]

Odzadu: kartičky - no vidíš, ono je to opravdu o možnostech práce s databází, ne o množství dat v ní obsažených - vyhledávání je věc, která by měla fungovat, a? je tam třeba jen 100 položek.

Kde máš zaručeno, že z 20 aktivních ti nepřijede jen 5? A kde máš zaručeno, že člověk, jehož první auto byl Pažout, se nebude chtít sejít s těma, kteří tuhle značku uznávají?

Ale opravdu se nemá cenu přít. Na otázku Mazat/Nemazat odpovídáme oba shodně, tj. MAZAT!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lamancha

mozna ze by se ani nemusely odesilat emaily s zadosti o potvrzeni zajmu - stacilo by to oznamit na vstupni stranku P-C, jednou za mesic tam stejne kazdy aktivni clen zabrousi. Byl jsem proti mazani proto, abychom nepridelavali administratorum vice prace. A kolik nas skutecne je ? Pro me je podstatne , ze se najde nejak \"medved, kurt, oddie, ondra......atd\" ktery mi odpovi na muj dotaz, ty stovky mlcicich mi nevadi.

Já myslím, že pokud už se bude takovýhle zásah provádět, tak by bylo korektní ty e-maily poslat. Pochopitelně bude i mezi \"neaktivy\" dost lidí, kteří na sebe neuvedli při registraci platný e-mail, kvůli takovým bych to oznámení dal i na hlavní stránku P-C.

A pro příště bych do požadavků - a do formuláře - pro registraci nového člena doplnil platný e-mail (možná už tam je, já se teď dlouho neregistroval:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MilaS

Já jsem si udělal takový malý přehled, kdo jak sem na fórum chodí a přispívá. Je to docela zajímavé (dělal jsem to před pár dny, takže asi nesouhlasí celk. počty, ale obrázek se z toho dá vytvořit. Mám to i v grafu, ale neumím to sem dát :myslim:

Celk.počet reg.členů ve fóru: 4077 členů = 100,00%

počet příspěvků > 10: 666 členů = 16,34%

počet příspěvků > 20: 481 členů = 11,80%

počet příspěvků > 30: 377 členů = 9,25%

počet příspěvků > 40: 319 členů = 7,82%

počet příspěvků > 50: 278 členů = 6,82%

počet příspěvků > 100: 190 členů = 4,66%

počet příspěvků > 200: 118 členů = 2,89%

počet příspěvků > 300: 89 členů = 2,18%

počet příspěvků > 500: 61 členů = 1,50%

počet příspěvků > 1000: 19 členů = 0,47%

To znamená (například) 278 členů (v množině 0 - 50 příspěvků - je to nasčítaně) přispělo více jak 50 x a to je 6,82% z celkového počtu. Samozřejmě, že v této množině jsou zahrnutí i ti, co přispívali 100 x nebo i vícekrát, jako např. oddie nebo Ferry a jim podobní :mrk. (omlouvám se těm, které jsem nejmenoval)

Bohužel, vymazalo mi to mezery a tak to vypadá trochu nepřehledně:roll;)

Velmi pěkný přehled. :super

Ale chtělo by to (třeba po třech letech) ty tzv. mrtvé duše mazat. :roker Je to můj osobní názor. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...