Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ta moje třisedma


kusto.cz

Recommended Posts

Zdravím. Na toto forum už koukám nějaký ten týden, a tak i já se představim..

V létě jsem pořídil tuto 307 od pána z KV. Je mi 22 let a zajímá mě především decent tuning


Moje předchozí auta Felicia > Bravo > Octavia > Octavia > nyní 307 :)
Vybral jsem si

Motor 2.0 HDi 66kw
Najeto 203 tis
Rok 2001
Výbava nějaká ta standartní s digi klimou a předními okny v el.

Na autě zatím proběhlo pár oprav: Olej+Filtry, komplet rozvody motoru, výměna horního uložení tlumiče, geometrie, tyčka stabilizátoru, čep řízení...

Dokoupeno: Pionner radio+ subwoofer, dvě sady origo koberců ( jedna textilní na léto a druhá gumová na zimu ), horní kryt motoru, ovládací panel klimy ( ten starý byl vysvícený ), interiérové ledky, 17'Rondell Alu, Folie na okna, Folie na zadní lampy,

Plánuju: komplet brzdy, výměna repro ve dveřích + vytlumení, černá stopnice, venkovní lišty do barvy auta.....

Upraveno uživatelem kusto.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Nějaká ta aktualizace :)

-okna zatmaveny Předek 60% zatmavení

Zadek 75% zatmavení

-kola Rondell 17' s 225/45 pneu + 20mm podložky se šrouby s délkou závitu 50mm

-zadni výfukový tlumič nahrazen trubkou s koncovkou JOM

-matné folie na sloupkách dveří nahrazeny lesklou folii

-zadní lampy zatmaveny folií

post-48285-0-71519900-1426751496_thumb.j

Upraveno uživatelem kusto.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bílé led-pásky napojené na stropní světlo. Svítí jen když odemknu auto nebo otevřu dveře ( prostě jako stropní světlo) a zas zhasnou :) možná pro dost lidí zbytečnost, ale pro mě super. V autě je pěkně vidět když je třeba :super  na fotce je to dost přesvícené, v reálu svítí méně  :papa

post-48285-0-65165800-1427399980_thumb.j

Upraveno uživatelem kusto.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-47625-1427435626,1066_thumb.jpg

Pěkná kola, ale jezdiš jak prase, zvlášť když je 50 :D ( mno, zvlášť v tomdle úseku, kdo to dodržuje ) zahnul si, ja zpomalil, a najednou benga zastavili auto predemnou :D

A nějak mi nepřijde ze máš folie na sklech, sem chvilku koukal a přišlo mi to zvláštní :D

Upraveno uživatelem laky56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ses frajer, udelat technickou bez auta dokaze kazdej blbec...... Tam by ti ukazali nejakou folii na celnimskle, zatmaveny svetla apod...... Pak se lidi divej ze se delaj vselijaky obstrukce a rvou kdyz policajti dostanou prava na odebirani technicaku zduvodu nezpusobilosti.....

Tvoje prezdivka mluvi za vse :) ale reknu ti jen tohle. Na mem aute neni nic extra co by ohrozovalo nebo bylo uplne neprimo se zakonem. Jedine jsou ty folie. Ale ty jsou dost svetle. Vim ze nesmi byt. Vim ze me to neomlouva, ale po silnicích jezdi horší :) nic vic nic min. Tak se nezlob ze ziju:)

Upraveno uživatelem kusto.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IMG_20150325_072936.jpg

Pěkná kola, ale jezdiš jak prase, zvlášť když je 50 :D ( mno, zvlášť v tomdle úseku, kdo to dodržuje ) zahnul si, ja zpomalil, a najednou benga zastavili auto predemnou :D

A nějak mi nepřijde ze máš folie na sklech, sem chvilku koukal a přišlo mi to zvláštní :D

Eeej měl jsi zatroubit ;D. Hele jestli myslis usek nahoru k radarum tak je pravda ze tam jedu +-70. Jinak jsem slusnej řidič, jezdim ,, na spotrebu" :)

Jinak k tem foliim. Na zadním okně neni. Musel jsem měnit zadni okno a jeste jsem ji nenalepil :( vypada to jak říkáš zvlastne :)

Upraveno uživatelem kusto.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...