Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spolujízda - nabízím (Praha-Velké Pavlovice-Praha)


Guest StibTo

Recommended Posts

Jelikož pojedu na Vánoční večírek sám (tj bez ženy) budu mít v autě celkem 3 volná místa. Jet 2x250km sám je trochu "luxus" i když bych se aspoň dosyta vyblbnul na dálnici. Ale budu raději pokud někdo pár kaček na benál přispěje, to je jasné. Případně je možné někoho nabrat/vysadit po cestě = např. Jihlava, Brno apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě záleží jak se Tom rozhodne, ale záleží čistě na něm :) já jedno místo mám, tak mu ho rád nabízím :)

 

A samozřejmě to platí i pro jiné členy :) pokud by někdo chtěl vzít, tak ho mohu naložit v Jihlavě, nebo může dorazit k nám, auto si dá na dvůr hlídaný psem a pojedeme dál jedním :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skuci : no trochu se to obraci, puvodne jsem chtel delat ridice ja .... ale jestli se nikdo neozve ze by se ke me pridal asi se pridam ja k tobe, precejen jak jsem psal - ac 407 jezdim velice rad je to fakt trochu zbytecny luxus jet sam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to souhlasím ale s tou spotřebou 9 na 100 je 500km Morava a zpět cca 1.600,-Kč ;)  za to mi jedno-odpolední Vánoční sraz opravdu nestojí za tolik .... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Definuj rozumnou jizdu ... ;)  to tu ma zjevne kazdej "jinak" - ja jel po D1 150 tachometrovejch na tempomat s 407 .... na pohodu

 

Ne, jak jsem psal do vlakna 306 zustava doma a bude s ni jezdit pritelkyne, ja ji urcite take budu obcas pouzivat. Jinak ale jezdim s 407, i po Praze.

 

Od porizeni mam na jednom pocitadle celkove km, tam to po 1100 najetych km ukazuje spotrebu 9,1 litru, druhe pocitadlo je od navratu z Moravy = ciste mesto, tam je asi 300 najetych a spotreba 10,3.

Jinak papirove ma tahle 2,2 mesto 12,9l/100, mimomesto tusim 7l/100 a kombinace 8,9l/100 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stále jsem nepochopil ... "a to se s tím seznamuješ" = že mám vědět, při jaké (zařazen) rychlosti to má jakou spotřebu ? .... nic, neřeším, asi problém mezi klávesnicí a židlí ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahá :papa Tak to promiň - jak píšu, problém u mě. Auto mám od 31.října takže doufám, že časem spotřeba půjde aspoň o pár deci dolů. Zatím se ale samozřejmě potřebuju vyblbnout, láká mě to a "na Milana" můžu jezdit potom. Prostě ten zátah je moc návyková věc  :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Charlie 1 - no jedine presedlat treba na Renault ten jeste porad pokud jsem dobre koukal dela i trilitry ... ale zase me tam nejak vubec neoslovuje ten interier hlavne druh a zpracovani plastu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...