Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rádio svítí ale nehraje


virten

Recommended Posts

Zdravím, před měsícem mi začalo blbnout rádio a to tím stylem, že například 1 den hrálo bez problému, potom třeba 2 dny z ničeho nic nehrálo, potom zase jo a takhle furt dokola. Jenže za posledních 14 dní nehraje vůbec, jenom svítí a je vidět že písnička běží ale prostě to nehraje. Blbnout to začalo po připojení předních repráků, když mi hráli jen repráky co jsou vzadu na platu, tak to bylo OK. Pak jsme připojily přední a začalo to možná blbnout potom (Možná je to jen náhoda a nesouvísí to spolu). Myslel jsem, že je možná něco špatně s vyhýbkou kterou mám v řidičových dveřích, tak jsem jí dnes zkusil odpojit ale pořád to nehraje. Celou dobu se z repráků ozývá jen praskání. Nevíte někdo, na co se mám zaměřit? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nevyřešeno, koupil jsem nové, staré odpojil, připojil nové a hrálo to. (To že by to mohlo být rádiem jsem si myslel, protože jsem zkoušel kámošovo - taky ihned po připojení hrálo). Takže nevím čím to může být, že teďka zase to nehraje, ani to nové :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...