Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů


Dodo1976

Recommended Posts

Ahoj.


Tak nakonec tam je Construct. Šlo mi o ztížení případné krádeže (a tím i menší pojistku).


Tedy včera jsme převzali Peugeot 5008, 1,6 HDI, 84 kW, výbava Allure, barva šedá Shark metalíza.


Navíc nad Allure výbavu to má: zadní + přední park.systém, měření místa, zadní kameru, navigaci RT6, 2 sedadla ve 3.řadě, sluneční clony ve 2. a 3. řadě, pevné tažné, střešní nosiče orig., Construct (na zpátečku) a chránič prahu na 5. dveře.


 


Zde moje první foto:


post-33603-0-08813000-1415768828_thumb.j


 


Přebíral jsem to už za tmy tak další fotky dodám dýl. :)


Upraveno uživatelem Dodo1976
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v 2012 byly clony součástí allure.

No jo, ta fólie - jaksi hranu nekreje... To leda by mi to dali zadara, za ty prachy bys si raději pořídil bezpečnostní šrouby nebo koberečky.

 

Ty přední světla jsou hezký i jako halogeny. A denní LED je fajn. Jak je to s blinkrem? řešili jsme tu, že na nás občas poblikávaj, že nemáme zapnutel blinkr, protože u předFL modelu je blinkr hůř vidět, když svítí denní svícení.

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pacho69:

Měl jsem z toho obavy, že to moc svítit nebude (proto jsem chtěl původně xeny), ale svítí to jak bejk ;)

Designově se mi světla líbí moc.

Zatím problém s tím že by mě někdo neviděl blikat jsem neměl.

Odpo zkusím nafotit blinkr zepředu-ale víš jak foťáky trošku zkreslují (třeba to bude mega zářit na fotce a v reálu tomu tak nebude).

To denní je takové decentní přitom to svítí dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím blinkrem to nejspíš nová světla řeší. Ono halogeny časem slábnou, xenony míň. Na novým autě svítí obojí dobře :-)

 

No já to mám tak, že když nedovřeš (minimálně aby zaklapl zámek) tak auto nejde zamknout. Zamkneš, odemkne se = nezavřené dveře. Pokud se to stane při rozjezdu, tak tam svítí světýlko (které neříká, co není zavřený), při rozjezdu už ale PP hlásí, které dveře nejsou zavřený. Jinak dveře sedí tak, že z venku je na první pohled vidět, že nejsou zavřený (krom kufru)

 

Tlak v pnu ti to neukáže, jen OK :)

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v 2012 byly clony součástí allure.

No jo, ta fólie - jaksi hranu nekreje... To leda by mi to dali zadara, za ty prachy bys si raději pořídil bezpečnostní šrouby nebo koberečky.

 

Ty přední světla jsou hezký i jako halogeny. A denní LED je fajn. Jak je to s blinkrem? řešili jsme tu, že na nás občas poblikávaj, že nemáme zapnutel blinkr, protože u předFL modelu je blinkr hůř vidět, když svítí denní svícení.

 

Tie smerovky vo verzii pred Faceliftom naozaj nie je pri dennom svieteni dobre vidiet. Odskusal som si to ked isla manzelka za mnou a ja som pocas celej tej jazdy pozeral do spatneho zrkadla a cudoval sa ze preco nepouziva smerovky  :D  :D  :D. A potom som si az uvedomil, ze ich fakt nebolo vidiet.

 

Pri tom facelifte, ktory teraz mame som si to isiel skontrolovat ako jednu z prvych veci a nastastie sa frantici nieco od nemeckych kolegov poducili  :D  :D  :D

Je to tako ako Dodo odfotil  a je to  velmi elegantne :super 

 

P.S. vitaj dodo medzi nami a nech Ti dobre sluzi 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...