Sign in to follow this  
Followers 0
hloze-ja

el. stahovani oken

10 posts in this topic

Tak jsem tady zase.Oni Pezoti zase az tak bezproblemovy nebudou:).Blbost delam si srandu.K veci.Nejde mi stahnout okno u spolujezdce,ale od ridice jde.=>moturek v poradku.Kdyz vyndam vypinac nejde ani od ridice.Ani nesviti svetylko ve vypinaci.Nevite,jeslti to je vypinacem nebo treba pojistkou?Popripade,jestli to jde spravit.Neni to zase snad velky problem.Na to to nejezdi.(Jak rika muj kamos s vosekanou skodarnou).Predem dik Honza.

Spolujezdcovo okno jde stáhnout přepínačem u řidiče, ale přepínačem u spolujezdce ne? Pak je chyba v přepínači u spolujezdce.

Zkusim zkouseckou zjistit,kam mi jde proud a treba to propoji bez vypinace.Diky Honza.

Zarovka ve vypinaci nema mit vliv na jeho funkci. Normalne tam byva 1.2W zarovcicka jak do palubky, ale s dlouhyma fousama, ktery jsou namackly na prislusne kontakty.

Vem si merak/ohmmetr a promer to, nejdriv vypinac samotny a pak zapojeny a uvidis.

Pokud to okno jde stáhnout řidičovým ovladačem, a spolujezdcovým nikoliv, pojistka to být nemůže - to by to nešlo ani jedním... to jen tak mimochodem.

Závada bude ve spolujezcově přepínači, nebo jeho přívodních drátech.

Prepinac je v poradku.Zkouseno na funkcnim okne.Pojistky taky,tkze to vypada na nejakej drat.Ale kde?Snad se nekde neprezvejkal,spis se asi rozpojil nebo vytras spoj.Jeste se kouknu na schema.Moc diky.Honza

zavada nie je vo vasom prijimaci , poruchy vznikaju mimo uzemia republiky :D:D:D:D