Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ostřikovač skel


RomanK

Recommended Posts

Mám kolegu,který pracuje v Novém Jíčíně v Autopalu a jednou jsme se cetou na hory bavili o těch světlech. Xenony mají výkon 35W a podle nějaké normy opravdu při špinavém skle - plastu dojde k oslňování protijedoucích. Kdyby měly xenony 25W, už to není potřeba. A navíc, mi se ty xenony točí do zatáček, tak si myslím, že bych ty plasty asi neroztavil :-)O výjimkách jsme se nebavili, ale jak s ním budu, dám řeč i na to téma :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ma nějaké auto xenony z prvovyroby tak to muže byt jediné z důvodu nízkého výkonu. Podle toho to bude tedy i svítit. Každopádně xenony ma vyšší účinnost než žárovka takže pokud něco potřebuje chladit tak leda žárovka. Výjimky nejsou. 35w vs 25w je velmi podstatný rozdíl ve výkonu. Podle všeho nebudou mít ani vyrovnávání horizontu a natáčení. Primárně neslo o to zda mají xenony ostrik ale proč ho mají. A kvůli chlazení to není. Článek o rapidně dobrý ale je trochu zavádějící není tam řečeno vše. Třeba se takticky mlčí o dálkových světlech.

Upraveno uživatelem BFG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sypu si popel na hlavu, chlazení to není důvod. Důvodem jsou podle norem senzory, které řídí paprsek a pokud světlo není čisté, mohou oslňovat. Xenon do určitého světelného výkonu nepotřebuje ostřik, ale důvodem bude to, že nejspíš nebude mít senzorickou elektroniku na řízení paprsku. Jinak to pětkové BMW senzor má a je z roku 2003, možná ale taky nějaká "výjimka". Osvětlení dnes ale stejně směřuje k LED či laseru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je to tak.

Ten paprsek se od nečistoty tříští a oslňuje protijedoucí.

Ano-několik vozidel se xeny nemají ostřikovače.

Již zmíněná Audi, BMW a mám dojem že byla i Subaru Legacy  ;)

Více v Předpisu EHK/OSN č.48:

http://www.vapp.cz/userfiles/file/EHK-OSN-48.pdf

Upraveno uživatelem Dodo1976
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Pojitku to asi nemá,já přiškrtil hadici (svorkou,objimkou) a už mám klid protože to fakt bere dost kapaliny a celá kapota atd  je pak od kapaliny. V diagnostice  to není. Mělo by to fungovat jen když déle podržíš páčku ale u peugeotu to je jinak no :roll

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě stačí ťuknout o páčku a začne cákat na okno.., pak se spusti stěrače (to je super, že to nežehlí suchý okno) a když už je to hotovo, tak se mi tam neleje z těch světel.. Spotřeba mě ani tak nebere, jako to, že si musim znova zapnout stěrače a utřít okno.. Spíš mi přijde, podle toho co píšete, že to bude blbě seřízený.. urvu to a bude...! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
  • O 2 měsíce později...

zdravím máme 5008 teprve měsíc ale zjistil jsem že nám chybí pravý ostřikovač v té liště vůbec tam zřejmě není nebo je zapadlý někde uvnitř zkoušel jsem to rozebrat ale vůbec netuším jak se ta plastová lišta odendavá sundal jsem ty strany ty jsou jednoduché jen se odšoupnou do stran po povolení šroubů co jsou zespod kapoty ale ten střed nevím jak odendat? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
před 2 hodinami, fanny008 napsal:

Prasklou přerušit a napojit silikonovou palivovou hadičkou. viz foto

 

 

P9150280.JPG

Upraveno uživatelem fanny008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎13‎.‎01‎.‎2015 at 20:20, RomanK napsal:

rychle to jednoduše opravíš nasazením trochu většího průměru - musíš to rozstřihnout a pak těsně spojit. Počkám na jaro, pak ji vyměním za standartní gumovou, ta origo je taková divná....

Poškozenou přerušit a napojit silikonovou palivovou hadičkou (prodej na metry, 1m do 40 Kč, např. Vari, jikov ). Použil jsem 10cm, nahřál konec silikonové hadičky (zapalovač, zápalky) a zatepla nasunout, to samé opakujeme na druhém konci (pěkně se přilepí, utěsní). viz foto

P9150280.JPG

Upraveno uživatelem fanny008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zkoušel jsem v zoufalství i provrtat trysku. Není to špatné řešení, vrták 1,0 mm, ale musíte dát pozor na přesný úhel, tedy dostatečně shora a raději trochu zprava. Ovšem špona asi zůstala uvnitř, stříkalo to pokaždé jinam, takže jsem si objednal nové trysky (asi 550+DPH).

Nicméně, i s novými, levý stříká nízko. Řešení je hodno Kolumbova vejce: zvenku pod černý plast vložit podložku - plast asi 5 mm silný, a už to stříká na horní část skla.

 

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me na 607 taky ostrikovace okna prskaly sotva 20 cm. Zacal jsem tedy u motorku, tedy z uplne spatneho konce. Tlak v poradku, hadicky pod kapotu v poradku.
Nakonec jsem objevil pod kazdou tryskou ostrikovace maly zpetny ventil pripojeny pres kousek hadicky a v nem pod kulickou plno drobneho smeti.
Po delsim profukovani se podarily vycistit a ostrikovace zas jedou jak nove.

     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...