Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SLEVOVÁ MÁNIE POKRAČUJE - DNES 30.10.2014 40% sleva na Baterie VARTA v Autokelly


ChouLu

Recommended Posts

DNES SLEVOVÁ MÁNIE POKRAČUJE, DALŠÍ SLEVA NA BATERIE, TENTOKRÁT BATERIE VARTA VE VÝŠI 40%

PLATÍ POUZE DNE 30.10.2014!

Sleva se vztahuje na řadu Dynamic.

 

post-39775-0-47687400-1414664590_thumb.p

 

 

 

 

VČEREJŠÍ AKCE:

Dnes je v Autokelly sleva 45% na všechna baterie Starline. Sleva platí již od jednoho kusu

 

Při nákupu je nutné se prokázat kartičkou řádného člena

PLATÍ POUZE DNE 29.10.2014!

post-39775-0-06949200-1414575467_thumb.p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prezentuji co jsem ráno dostal do ruky ;)

Nicméně já už vystřídal tolik baterií, že značku nyní neřeším, protože na vše jsou dva roky záruky a ať je to nějaká noname nebo značková, tak většinou odejde právě po záruce ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ChouLu - na firemní Octě se loni měnila původní baterka z roku 2005 (preventivně když mi toto sdělili v servisu při výměně oleje), na Fabce se v lednu měnila taky původní z roku 2007. Značky taky neřeším, ale samotného mně AKU fungující 7 a 9 let překvapily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál baterie z výroby je něco jiného... Když jsem byl na školení od Varty, tak to tam ukazovali na grafech a v prezentacích... Baterie do výroby jsou z nového olova, protože cena té baterie (která mnohonásobně převyšuje aftermaket) se v ceně automobilu ztratí, ale do právě aftermaketu se dává recyklované olovo ;) 

 

Po pravdě když nad tím uvažuješ, tak ty by jsi taky nešel ze dne na den koupit baterku za 8-10 tisíc ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Tak mohu potvrditi Super akce  ,baterka už není nej  tak jsem koupil Starline 74Ah  a zárověn vrátil starou co mne doma překážela z roku 2002 Perionka 74Ah.  Vyšla mne na necelých 1200Kč což je za aku 74Ah suprová cena. Koukal jsem na záručák a je tam napsáno záruka na 36 měsíců ,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starline AKU používám už řadu let a jezdí ve velké většině aut o které se starám. V Berlingu byla původní asi 12 roků a ještě ji mám v dílně pod stolem a když potřebuju tak ji používám jako záložní.  ND od Starline používám právě kvůli záruce 36 měsíců. Je to ve velké míře spotřební materiál filtry , tyčky stabilizátorů , drážkové řemeny atd. a tam to v pohodě splní účel použití. A vydrží to většinou stejně jako dvakrát dražší věci od renomovaných firem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

starline..? to by měli zakázat tu značku .Kupuješ 2x ...baterie od nich po roce kaputo ...oprava ,po roce a půl ....přišel elektrikář ,jen propípl zkoušečkou a 1 článek KO

 

No a? 3 roky záruka, takže vyreklamuju a jedu dál...  Před 14ti dny jsem vyndal 5 letou starline baterku z auta a dal tam zas tu samou... Ve 206ce jsem měl 2x dražší vartu a po 1,5 roce šla na reklamaci. Podle mě je to spíš o kusu na který zrovna narazíte, proto je pro mě zajímavá ta 3letá záruka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Kolik jsou slevy jsem našel jen toto co kdysy napsal RH.

 

autobaterie (31%) autochemie, autokosmetika (15%) Autopříslušenství (18%) autoskla (sleva z VOC) (10%) autoskla Škoda (sleva z VOC) (1%) benzin program (30%) brzdové díly (36,25%) diesel program (10%) Elektrosoučásti (30%) horní uložení tlumičů Monroe (15%) karosářské díly (sleva z VOC) (16%) katalyzárory, turbodmychadla (15%) kompletní sortiment Febi (32%) motorové díly (32%) náplně Starline (37%) náplně značkové (38%) originální díly (1%) originální díly Škoda (1%) pneumatiky, disky (12%) PODVOZKOVÉ DÍLY (32%) spojovací, spotřební materiál (12%) Starline (38%) Stěrače (36%) Škoda díly (sleva z VOC) (7%) Výfuky (36%) [upravil dne 21/10/13 16:52 od Radek Hurvajz]
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterie Starline jinak kupuju celkem běžně, jako jednu z mála věcí Starline, ono výrobců baterek zase tolik není, aby to čudlal každej v garáži na koleně, takže jsou nebo aspoň byly od nějakého většího výrobce. Ostatně viz jeden čas alternátory Starline, které byly normálně od Valea...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál baterie z výroby je něco jiného... Když jsem byl na školení od Varty, tak to tam ukazovali na grafech a v prezentacích... Baterie do výroby jsou z nového olova, protože cena té baterie (která mnohonásobně převyšuje aftermaket) se v ceně automobilu ztratí, ale do právě aftermaketu se dává recyklované olovo ;)

 

Po pravdě když nad tím uvažuješ, tak ty by jsi taky nešel ze dne na den koupit baterku za 8-10 tisíc ;)

 

Recyklovane olovo, jo? Hmmm...  Powerpoint snese ledacos....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...