Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Xenon ze dne na den nesviti


rhinos

Recommended Posts

Vsiml jsem si kdyz jsem zajizdel k baraku ze mi nesviti levy xenon.

Predtim jsem nepozoroval zadne problemy. Myslel jsem ze xenony nejdriv zezloutnou kdyz odchazi ;)

A docela me zarazi ze nic nehlasi ani RJ kdyz mi jinak rve prikazde blbosti.

Takze co ted?Vymenit ?je vubec nekde popsana vymena?

V servic boxu to bude asi v placene zone?

A v manualu mam dojem je napsano ze se s tim ma do servisu a to se mi uplne hned nechce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuje se měnit obě výbojky najednou. Ta starší bude svítit jinak. Xenon většinou jakoby začne svítiti do červena, když končí.

Výbojku by jsi měl zvládnout vyměnit i sám, pokud jsi trochu zručnej.

Označení výbojky je D2S.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ako u 407, nepamatam si uz aky tam bol vyrobca vybojky ked som mal 407-cku ale teraz mam passat a natacacie bi-xenony, mal som tam orginal philips, vymenil som to za osram a rozdiel bol dost viditelny, na forach si zmenu tiez velmi pochvaluju ...

Upraveno uživatelem marecikRC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tatik má taky passat cc bi-xenon ale rozebírat mu to nebudu ale sviti mu to proti zdi a do dálky lépe, hlavně ty dálkové se nedaji srovnat bi-xenon je o dost lepší jako dálkové :)  ale zatim sviti ještě dobře a barvu to ma pořad bilou takže počkam zbytečně se mi to nechce testovat abych pak zjistil že rozdil neni velký

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobne odporucam OSRAM Coolblueintense 5000k

Prema - cina stoji za to hovno, to uplne suhlasim, ale rozdiel medzi philipsom a osram je velky, podla mna philips nech sa viacej sustredi na pracky a umyvacky, nech da ruky prec od svietidiel :)

Osram -jednotka v svieteni za ktore si sice priplatite, ale stoji to zato !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak jsem udelal sborku a rozborku protoze potrebuju dnes do Prahy.

Takze je tam nejaky philips...teda modrej xenon by se mi libil...takze asi zainvestuju...

zarovka je na cele napraskla...takze to bude asi duvod,akorat nechapu jak se to mohlo stat...

Jen dotaz je tam nejaky starter nebo co to je a z neho na boku vede kablik a ten nebyl zasunutej....to je asi dulezite ne?

Strcil jsem ho zpet...

Chtel jsem je prohodit ale vzhledem k tomu prasknuti jsem to ani nezkousel a navic na druhe strane je kvuli autobaterii mene mista na moje ruce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...