Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde jsou aktuální stanovy?


Kurt

Recommended Posts

Už ve třetím, nyní se řeší jen drobnosti. Projednáváme je skutečně dlouho, aby se na nic nezapomnělo a nemusely se zase měnit.

Byl tu kladen důraz na dodržování nových zákonů, avšak snažili jsme se prosadit změny, které více odpovídají současným potřebám klubu. 

Vyčkejte prosím, brzy si budeme moci přečíst, co jsme vymysleli. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Béďa - a kromě vedení ještě nějaké další funkce? :) pokud si vzpomínáš, tak jsi mi sám moderování nabízel, ale byl jsem vedením odmítnut jako nežádoucí. Zřejmě proto, že bych měřil všem stejným metrem a byly by věci, nad kterými bych u "prominentů" oko nepřimhouřil. :aut Proto jsem taky okamžitě přestal s hlášeními příspěvků, páč jsem tímto ztratil motivaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Stifler: třeba.. :)

minimaxa: ono moderátorů jako takových tu ve skutečnosti moc není, jelikož většinu tvoří vedení klubu.. máš zájem?

jasan! No uvidime jak se vytelí volby! Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stifler - Ano, bavili jsme se spolu o teoretické možnosti a tvém zájmu ale už je to nějaký pátek. Byla to tenkrát trochu jiná situace, spojená s přechodem na nové stránky, které jak víš nakonec v té podobě nedopadly. Nikde jsem ti ale nic nesliboval ani si nevybavuju že by jsme tě jako vedení odmítli jako "nežádoucí". Trochu si to přibarvuješ tak jako ztrátu tvé motivace. ;)

minimaxa: fajn, to je slovo do pranice! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Béďa: nepsal jsem nikde, že jsi mi něco slíbil. ;) Navíc o mé nežádoucnosti jsem se nedozvěděl od tebe, ale vím to stoprocentně, že to takhle bylo (možná bych to ještě někde v SZ našel)... ;) Ale nebudu to tady zaplevelovat  :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medved: A nebo ze by to bylo kdo nepujde s nami pujde proti nam ???? 

 

Je fakt ze stifler se projevoval jako rejpal ale jako radny clen ma pravo na to projevit svuj nazor a kor kdyz tim muze ovlivnit chod fora, to ze uz se to nelibi ostanim tim myslim vedeni to uz je jiny problem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...