Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ESHOP OPĚT V PLNÉM PROVOZU + PŘEKVAPENÍ


ChouLu

Recommended Posts

Náklup členství POUZE přes e-shop se mi právě z důvodu zmiňovaného výš (pravidelná platba na účet pod členským VS) nelíbí - lépe řečeno mi to přijde jako jednání ve stylu JÁ si práci zjednoduším, ale přenesu svůj "problém" na ostatní. Já třeba do e-shopu vůbec nelezu (co chci, to si koupím na srazech) a kupovat si řádné členství jako kšiltovku .... :myslim

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde - ted jsi to hezky vystihl... onen PROBLEM jest vyplnit SPRAVNE svoje clenske ID jako variabilni symbol pri platbe. Reknu Ti to ja, potvrdi to Prema, mozna i Garfield. A to si nedelam iluze - slo i o vysokoskolsky studovane lidi. Tento problem nyni odpada. Dalsi otazky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

 

Členství je nutné zakoupit přes eshop, vygeneruje ti to VS a ostatní platební údaje a po zaplacení automaticky nastaví práva řádného člena. Tohle se dělalo jak sám víš vše ručně a nyní když to jde automaticky, tak to tak bude :)

 

Vše ručně bylo cca 1 minuta "práce" u každého řádného člena (a to ještě hodně přeháním)

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde - ted jsi to hezky vystihl... onen PROBLEM jest vyplnit SPRAVNE svoje clenske ID jako variabilni symbol pri platbe. Reknu Ti to ja, potvrdi to Prema, mozna i Garfield. A to si nedelam iluze - slo i o vysokoskolsky studovane lidi. Tento problem nyni odpada. Dalsi otazky ?

On je problém nejen ono ID, ale i ostatní údaje uváděné na kartičce - taky jsem se s tím, představ si, nějak musel prokousávat - ale povinný "nákup" členského mi přijde fakt mimo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, to ja samozrejme vim, ze jsi si tim prosel tez .... Ale holt doba pokrocila, co na to rict ? Zkus to brat z te lepsi stranky - automatizovany proces = v idealnim svete 0 chyb (na karticce) a minimum straveneho casu. Casu, ktery ja a uz tuplem ChouLu urcite nevyuzijeme na to, abychom si dali nohy na stul a drbali se za uchem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše ručně bylo cca 1 minuta "práce" u každého řádného člena (a to ještě hodně přeháním)

 

Pro člena je to pár kliknutí navíc a bude mít jasný přehled od kdy do kdy má zaplaceno, nám se tím  ušetří 80% práce s hlídáním, hledáním a zadáváním do systému. Ano je to právě kvůli nám, protože my si chceme celý proces zjednodušit.

 

Jednou z výhod pro členy kterou to má, že od včerejška lze členství a všechny záležitosti v eshopu platit kartou, tzn. člověk se může stát řádným členem během 5ti minut a bez potřeby jakéhokoliv zásahu z naší strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde.. já nejsem kartičkář, ale na správě uživatelu jsem vypotřeboval jeden den svého času a ještě se modlil aby to ten script provedl správně. A když vemu Tomášův čas,tak ani nemluvě.. 

 

Za druhé nyní lze vše platit kartou, takže většina členů šáhne na tuto možnost, než to převádět...  Funguje to takto na více forech a zcela bez problému, tak proč by nemohlo u nás? Je to pokrok proti tomu co bylo a to velký, především v adminisstrativě.

 

Nemluvě o tom, že nastavování řádného člena opravdu nezabere minutu, ale mnohem více... musíš mu povolit přístup do sekcí, stahování, vláken, for... když to nebudu přehánět, tak jsme na 10 minutách... to tebe těch 10 vteřin navíc vytrhne? ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ChouLu - znovu píšu, že jsem jak aktivoval řádné členy, tak připravoval podklady pro tisk kartiček a dokonce i balil a posílal e-shop (to vše cca 4 roky), mám tedy celkem reálnou představu o čase, který mi to zabralo.

 

Chápu, že si chcete věci zjednodušit, ale nelíbí se mi ona striktní možnost (buď si koupíš v e-shopu nebo si trhni) - proč Tvůj systém sakra musí generovat pokaždý jiný VS, proč to nešlo naroubovat na stávající ID?

Platbu kartou fakt neocením - mám až paranoický blok se zveřejňováním jakýchkoli údajů vedoucím k mému účtu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenkrát to bylo trochu v jiném objemu Medvěde a kartičky si pokud vím nevyráběl ;) Ale nechme co bylo... 

 

Současný je nastaven tak jak je, nevyvíjeli jsme jej, ale jen uzpůsobili našim potřebám a proto ho je třeba využívat tak jak je... 

 

A platbou kartou opravdu nic nezveřejňuješ, je to jako když kartu strčíš do bankomatu, ale to je jedno, je to každého věc, nikomu to nenutím ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ChouLu - znovu píšu, že jsem jak aktivoval řádné členy, tak připravoval podklady pro tisk kartiček a dokonce i balil a posílal e-shop (to vše cca 4 roky), mám tedy celkem reálnou představu o čase, který mi to zabralo.

 

Chápu, že si chcete věci zjednodušit, ale nelíbí se mi ona striktní možnost (buď si koupíš v e-shopu nebo si trhni) - proč Tvůj systém sakra musí generovat pokaždý jiný VS, proč to nešlo naroubovat na stávající ID?

Platbu kartou fakt neocením - mám až paranoický blok se zveřejňováním jakýchkoli údajů vedoucím k mému účtu

 

 

Třeba proto že ID už zůstane stejné ale díky VS půjde odlišit platby na ten který rok ... pokud se bojíš platit kartou nastav si na ní minimální limit pro platby přes internet, třeba jen 3*300=900Kč denně či klidně měsíčně. Pokud by Ti peníze z účtu ubyly všiml by sis toho jistě včas a kartu bloknul, nikdo by Tě nemohl připravit o veškeré prostředky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je rozhraní GoPay (platební brány) a ty než se dostaneš k bráně, tak si vybereš: Převodem (jak bylo dřív), kartou (naskočí GoPay a tyhle možnosti) a nebo osobně (srazy aj.) :) to vše vybíráš v druhém nebo třetím kroku objednávky :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...