Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ESHOP OPĚT V PLNÉM PROVOZU + PŘEKVAPENÍ


ChouLu

Recommended Posts

Vážení klubáci,

Jak si již někteří všimli, nahoře v menu se opět objevila položka ESHOP.

 

Po dlouhém bádání, opravování a testování je eshop plně funkční a připraven na Váš nápor.

 

Omlouvám se, za více než měsíc nefunkčnosti eshopu, ale dokud jsem si nebyl zcela jistý funkčností systému, nechtěl jsem nic podcenit a pustit to mezi lidi.

 

A co že se vůbec ten měsíc dělo a co eshop vůbec umí?

Eshop byl od začátku koncipován tak, aby ulehčil práci členům vedení i členům. Takto jsem i eshop spouštěl v době, kdy jsme přešli na nový systém. Nicméně prvních 5 dní ostrého provozu mi ukázalo mnoho a mnoho problémů, které v ostrém provozu prostě nešlo řešit. Nastaly problémy, které jsem nejprve nevěděl jak vyřešit, instaloval jsem a testoval mnoho doplňků, upravoval zdrojové kódy a testoval a testoval a testoval...

 

Nyní eshop je připraven členům poskytnout zakoupení nejen předmětu, jak jste byli zvyklí, ale také řádného členství a komerční inzerce. Systém členství a komerce je nově nastaven na 365 dní. Členství Vám začíná ubíhat ode dne, kdy dojde k potvrzení platby v administraci (většinou do 24 hodin od objevení částky na účtě). To samé platí u inzerce. Tím se celkově po mnoha úpravách zjednodušila agenda jak pro člena tak pro správce eshopu, inzerentů a kartiček.

 

Nově umí eshop také sledovat zásilky z eshopu i hned po odeslání balíčku. Ve svém panelu eshopu (v pravo nahoře kliknout na nick a položka Panel eshopu) naleznete všechny své objednávky, jejich aktuální stav a mimo jiné zde naleznete i informace o svém řádném členství a komerční inzerci (pokud platíte).

 

Ačkoliv jste aktuálně řádní členové, tak v panelu eshopu své členství bohužel neuvidíte, jedná se přechodné období, než převedeme staré řádné členy pod nový systém členství (nejpozději únor 2016).

 

Všechny pohyby s Vaší objednávkou vždy uvidíte na svém emailu. O každém kroku jste automaticky informováni.

 

 

Jako malou kompenzaci jsem pro všechny členy připravil slevu 10% na výrobky v eshopu.

Tato sleva neplatí na nákup komerční inzerce a členství.

Sleva je platná do 31.10.2014 23:59.

Slevový kupon může každý člen uplatnit pouze 1x!

Kód slevy: ESHOP2014

 

Kód zadejte při třetím kroku objednávky:

post-39775-0-21918700-1414192388_thumb.j

 

 

A jako další malé překvapení se v eshopu objevila nová položka. Jedná se o originální přívěšky Peugeot ve tvaru lva (nové logo), aktuálně jich máme skladem pouze 10, takže kdo jej chce, ať pospíchá! :)

post-39775-0-90630900-1414192411_thumb.j

 

 

Pokud jste dočetli až sem, děkuji za Vaši trpělivost :) Pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím níže do vlákna.

 

Za Eshop Lukáš Choutka @ ChouLu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nyní eshop je připraven členům poskytnout zakoupení nejen předmětu, jak jste byli zvyklí, ale také řádného členství a komerční inzerce. Systém členství a komerce je nově nastaven na 365 dní. Členství Vám začíná ubíhat ode dne, kdy dojde k potvrzení platby v administraci (většinou do 24 hodin od objevení částky na účtě).

 

Chápu správně, že je to jinak, než:

 

Platnost členství je do 28. 2. následujícího kalendářního roku po registraci a platbě do 30. 6. Registrací a platbou po 1. 7. daného roku je členství automaticky prodlouženo na celý následující rok, tedy platí do 28. 2. přespříštího roku.

 

?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako člen by si měl nakoupit, ale samozřejmě tam musíš vyplnit své údaje :)

 

Poštovné to počítá automaticky podle hmotnosti zásilky a zjistíš ho v prvním kroku objednávky.

 

Na obchodních podmínkách aktuálně pracujeme a člen je musí odsouhlasit v jednom z kroků objednávky :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapí ve vedení....já Vás obdivuju...já bych střílel... :roll

Já mám jako předseda SVJ na dveřích napsáno "kdo mě bude otravovat s pí........a toho nakopu do p....e.... :D :D :D :D

A pár blbců z 35 bytů se vždy najde....používání hlavy nejni ještě v našich končinách samozřejmostí a je vidět že "dva roky presenční služby nestačí"...... :papa :papa :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to celda1970: to byla narážka na mě?

 

to ChouLu: Mám vyplněné údaje v profilu, bylo by dobré, aby se objednávkový form předvyplňoval, když jsem přihlášen. Nechci rýpat, jen jsem chtěl pomoci s otestováním shopu :-)

 

to: Schreek: díky za info :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsem dobře pochopil, tak když si zaplatím prodloužení členství například v 16.10., tak plátí od 17.10. (24 hod.) do 17.10. následujícího roku = 365 dní. Ale co se stane, kdž členství zaplatím až další měsíc z důvodu finančních a pod.? To ten měsíc nejsen řádným členem a přišel jsem o členství a musím se znovu zaregistrovat ( 400,-Kč). Pochopil jsem to tak?

 Dříve stačilo zaplatit ,,kdykoliv" do 28.2. následního roku. Takto, aby si to člověk hlídal, kdy zaplatil. Na kartě P-C tedy bude vyznačen datum platnosti. Je to tak?

 Pro mě osobně je to ,,nevýhodné". Snad se nebude za můj osobní názor na mě někdo zlobit. Ne každý musí mít v daný čas finančně rentabilní a nebo si pamatovat přesný datum, kdy zaplatil. Takto měl každý člen P-C pevně po věky zafiován datum 28. 2. !!! Děkuji

 

Ještě malý dotaz na Eshop, klíčenka - přívěšek v provedení 106 by nebyl? Děkuji

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se zaplatit i kdykoliv dřív nebo si zaplatit na pár let dopředu... Není třeba čekat až na konec období, systém vám automaticky přičte dalších 365 dní o nic nepřijdete. Na blížící se konec členství budete automaticky upozornovani. Je to maximálně spravedlivý systém. Úpravu výše členského si nechme na diskusi o změně stanov, kterou rozvedu v nejblížsi době...

Odesláno z telefonu za pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně teď máme všichni členství do 31.12. nebo se pletu? Takže proč bych platil už teď a tím si členství de facto krátil? Normálně bych čekal, že když si teď kdykoliv zaplatím členství na "další rok", tak se těch 365 dní bude počítat od prvního dne následujícího po dni, kdy mi to dosavadní členství skončí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsem dobře pochopil, tak když si zaplatím prodloužení členství například v 16.10., tak plátí od 17.10. (24 hod.) do 17.10. následujícího roku = 365 dní. Ale co se stane, kdž členství zaplatím až další měsíc z důvodu finančních a pod.? To ten měsíc nejsen řádným členem a přišel jsem o členství a musím se znovu zaregistrovat ( 400,-Kč). Pochopil jsem to tak?

 Dříve stačilo zaplatit ,,kdykoliv" do 28.2. následního roku. Takto, aby si to člověk hlídal, kdy zaplatil. Na kartě P-C tedy bude vyznačen datum platnosti. Je to tak?

 Pro mě osobně je to ,,nevýhodné". Snad se nebude za můj osobní názor na mě někdo zlobit. Ne každý musí mít v daný čas finančně rentabilní a nebo si pamatovat přesný datum, kdy zaplatil. Takto měl každý člen P-C pevně po věky zafiován datum 28. 2. !!! Děkuji

 

Ještě malý dotaz na Eshop, klíčenka - přívěšek v provedení 106 by nebyl? Děkuji

 

 

S tebou je to take "neverending story" .. vid ? To je opravdu takovy problem za 12 mesicu dat dohromady 300,-Kc aby se clovek pak nemusel vymlouvat na "financni  (ne)rentabilitu" ? Jen pripominam pokud to jiz zapadlo v zapomneni zatim posledni vetsi debatu o vysi radneho clenstvi kdy MilanF1 byl tak hodny a udelal analyzu kolik clenstvi stoji na jinych klubech. A ver, ze jsme v mnoha ohledech jeste zatracene levni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Ne každý musí mít v daný čas finančně rentabilní a nebo si pamatovat přesný datum, kdy zaplatil. Takto měl každý člen P-C pevně po věky zafiován datum 28. 2. !!! Děkuji

 

Tohle by byl asi problém v případě, že bych si každý den střádal korunu do obálky a tu obálku potom posílal na adresu klubového sídla. Ovšem vzhledem k tomu, že se tu již několik let platí členství prostřednictvím bankovního převodu, bude jistě stačit nastavit trvalý příkaz s roční periodicitou a ten potom měnit pouze v případě, že se změní výše členského příspěvku. Není potřeba si pamatovat žádné datum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně teď máme všichni členství do 31.12. nebo se pletu? Takže proč bych platil už teď a tím si členství de facto krátil? Normálně bych čekal, že když si teď kdykoliv zaplatím členství na "další rok", tak se těch 365 dní bude počítat od prvního dne následujícího po dni, kdy mi to dosavadní členství skončí...

 

To nelze z důvodu přechodného období mezi starým a novým systémem..já bych pak měl v eshopu 350x doplatek pod jiným VS a na účte by to nebylo a byl by v tom akorát tak chaos.. na konci unora 2016 budou již všichni členové pod novým systémem a vše bude probíhat automaticky :)

 

 

Tohle by byl asi problém v případě, že bych si každý den střádal korunu do obálky a tu obálku potom posílal na adresu klubového sídla. Ovšem vzhledem k tomu, že se tu již několik let platí členství prostřednictvím bankovního převodu, bude jistě stačit nastavit trvalý příkaz s roční periodicitou a ten potom měnit pouze v případě, že se změní výše členského příspěvku. Není potřeba si pamatovat žádné datum.

 

 

Členství je nutné zakoupit přes eshop, vygeneruje ti to VS a ostatní platební údaje a po zaplacení automaticky nastaví práva řádného člena. Tohle se dělalo jak sám víš vše ručně a nyní když to jde automaticky, tak to tak bude :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty obchodni podminky by teda zaslouzily... predelat. Nebo aspon prepsat tak aby byly Cesky a vety navazovaly na sebe :-)

Jestli s tim chces pomoci tak dej vedet. Pripadne si je rovnou stahni ode me z eshopu a uprav nacionale (cislo uctu prepisovat nemusis :-) )

Upraveno uživatelem Vvitty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...