Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ESHOP OPĚT V PLNÉM PROVOZU + PŘEKVAPENÍ


ChouLu

Recommended Posts

nevim, co ti prijde santusacky, ja mam stejny triko jako mas ty, ale modrocerny, a jsou to porad stejny tricka Adler, ktery jsou ve vyberu. Holt se to zase zvrhlo v navrhovani urcitych veci, ktery jsou pro nekoho nesmysl. No holt, co dodat..... Ja bych odepsal kus eshopu a daval to i do cen, nebo prodaval i na srazech za akcni cenu, at maj lidi duvod prijet na sraz. Treba by nekoho akcni cena opravdu vytahla z brlohu...... nevim, taky jen uvaha. No a k tomu davani do cen..... vzdy jsem ceny upravoval podle vitezu. Takze treba na prvnich sejfech se proste vzaly vysledky a ceny, a podle toho se proste rozdelily. Aby treba BigbadJohn s detmi dostal treba detska trika, a jedno pro sebe, misto toho aby dostal treba to damske triko......... apod. Hlavne lezaky tam jsou ty osusky, a ty nikoho neurazi.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když je něco skladem, tak existuje charita nebo armáda spásy. Některým lidem by se třeba tričko, klobouk nebo ručník hodil a jistě by jim udělal radost

 

Kdysi jsme podporovali lva v zoo, nevidím jediný důvod, proč to nedat potřebným, než aby to moli žrali ve skladě, když to nikdo nechce. Respektive chce, ale pokuď možno zadarmo  ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěl jsem, aby to vyznělo nějak hnusně, psal jsem to jako svůj pohled na věc, každej máme jinej vkus, mně se prostě ten styl nebo barevný provedení prostě nelíbí, když třeba mrknu na osušky nebo dámský oblečení. Z pánskýho tam zůstaly už jenom trika, ok, tam zase nehrozí velikosti pro každýho... Tolik jenom můj názor, možná je takových lidí víc, který si prostě nic nevyberou, a nejde úplně o cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brava co byla moderni pred 3 lety uz neni treba moderni dnes. Ale je taky fakt a to dulezity.... cena vyroby. Tedy se jde cestou i aby ty ceny byly prijatelny. Takze se jede ve vice kusech, protoze v mensim poctu by treba stalo triko 600, a to bych chtel videt, kolik lidi by si to koupilo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli sedi cisla na eshopu se skladem tak to neni tak hrozny, dokonce i osusky s rucniky jsou skoro pryc... vetsina veci co se do eshopu poridi je na zacatku celkem dobre prodejna (pokud se neustreli nekam prilis daleko od zajmu clenu jako se nam povedlo treba s kloboucky) a postupem casu se zajem vycerpa a zbytky prijdou do vyprodeje za podnakladovou cenu... ono se taky musi na zacatku nakoupit nejake mnozstvi, protoze treba ceny vysivek jsou silne odvisle od poctu kusu.

 

PS: Ty Adlerovsky dvoubarevny trika byly proste hezci nez aktualni jednobarevny, i kdyz je to stejny vyrobce. Proste to vypadalo lip... ale to je muj soukromy nazor.

Upraveno uživatelem Vvitty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj souhlas byli lepší , ikdyž našli jsme ty same v Canisu za polovinu , problém byl spíše s velikostma, tenkrát sem hold naletěl zájemcům o velké velikosti a nebýt Garfielda který jich koupil snad i 20 tak by to bylo v pr...... , hlavně šlo o poměr cena/výkon.

 

ale to je dnes u všeho , ono dělat dnes něco na zakázku je těžké. jak kvuli ceně tak i kvůli odhadu naobj mnozství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 4 týdny později...

Ahoj.       Tak jen pro zajímavost a bez hacku a carek apod. aneb jsem dislektik a disgrafik a ve škole nedával pozor a navíc po slabém infarktu, který mi zasáhl centrum pravopisu a psaní :mad:

Jsem nový, ale koupil jsem pár samolepek na "Pažouta", aby jste na mne mohli blikat  :super  a pak Šárce červené tílko. :potlesk

Ale potvrzuji pravdu, že bych se rád ukázal ve "firemních" barvách, ale to jediné pánské triko je takové "smutné" :(

Jo a děkuji "ježíškovi" z Vánočního srazu za klíčenku (80Kč)   Uvažoval jsem o ní a přešlapoval, zda nový znak ke starému autu a ježíšek to za mne rozsekl a . . . . . určitě radost .  :D

Nicméně nezavidím "nákupčímu" jeho práci - to aby měl skleněnou kouli komu se co bude a nebude líbit.  :myslim

Vidím to sám doma :   " Jééé to je hezké tričko, chceš abych ti ho koupil ? . . . . . .  A na to jsi přišel jak, že je hezké ???"      A tak bychom mohli pokračovat dál a dál že ? :roker

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...