Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

mokrá sviečka


MrValicekNR

Recommended Posts

Zdravím. Z prvotního logického pohledu na věc bych tipoval dvě možné závady.

První je netěsnost šroubení zapalovací svíčky ať už by se jednalo o poškozený závit v hlavě válců či zdevastovaný závit na svíčce samotné a absenci těsnícího kroužku.

Druhou možností je vadná zapalovací svíčka, co ale předpokládám bylo kontrolováno společně s bodem jedna.

Třetí možností, podle mne nejpravděpodobnější (neboť první dva body považuji za minimum provedených kontrol), je prasklé těsnění pod hlavou a průnik chladící kapaliny do prostoru čtvrtého válce. Tím pádem dochází k narušení podmínek pro spalování směsi, vlhkost společně se zvýšenou teplotou způsobuje viditelnou oxidaci železných částí.

 

Takže: je-li svíčka v pořádku, jak fyzicky tak elektricky, pak bude obávám se vada v netěsnosti spalovacího prostoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prasklé tesnění pod hlavou jsem měl a svíčky jsem měl suché, žralo mi to jak vodu tak olej a docela dost.

Jednak by si všiml rychlého poklesu hladiny chlad.kapaliny ne?

Tu mokrou svíčku vysuš, vyšroubuj svíčku třeba z druhého válce, dej ji místo ten mokré(pozice) a tu mokrou místo té suché, nasaď lištu, nastartuj, pojezdi a uvidíš ale prasklé těsnění pod hlavou bys poznal i od pohledu, chlad.kapalina by pronikala na blok motoru a navíc je zabarvená takže jde dobře vidět, když se vypařuje.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...