Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejde nastartovat druhym klicem


Lukas.407

Recommended Posts

mohl by mě prosím někdo oblažit trochou teorie? - koukám na to a nechápu ...

na tý desce jsou dva integrovaný obvody

jeden má na sobě 5100 B2 0236 - čili zřejmě jde o TDK 5100, což je čistě jenom vysílač; na jeho vstupy jsou zapojeny piny 6 a 7 toho druhýho, zbytek je vpodstatě referenční zapojení

druhej je E16-02A 0238KH5, a o tom jsem nenašel nic - resp. číňan prodává E16-02A 05080TC, o kterém tvrdí, že je to "silicon switching diode"

u toho je pin 1 asi odemykání, 2 zamykání, 3 nevidim (levý šoupačky?), 4 tlačítko pravý šoupačky, 5 mínus baterky, 6 a 7 viz výše, 8 asi plus baterky (1 a 8 odhaduju podle zaúhlení, ale nevidím, jak to vede)

nerozumím, jak to má fungovat - ten druhej čip není nijak napojenej na tu anténu na plošňáku, a je na úplně opačný straně od kloubu s planžetou, čili čtecí cívka kolem zámku na něj určitě nedosáhne, pokud by měl pidianténku v sobě; navíc co tu odkazoval Sawoy čip s transpondérem PCF7941, tak ten má mnohem víc nožiček

takže dálka si vysílá vlastní kódy (který nějak generuje ten druhej brouk) a immo je úplně zvlášť? - pak ale nechápu odpovědi výše o tom, jestli dálka půjde nebo nepůjde v závislosti na tom, jestli je transpondér zvlášť

a pokud čip na immo je správně to, co jsem odkázal (ještě jsem neobjednal ...), tak jak ho vyměním? - prosím prosím radu, vůbec nevidím, jak by se dal ten kloub u vejcete rozdělat (u hranatýho to umím a stejným postupem to nejde)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, jelikož se dálka páruje zvlášť, myslel jsem, že jí vezme jakmile ten klíč povolí immo ... touto informací mě moc netěšíš, ale tož dík za ní, aspoň se na to psychicky připravím; bez dálky se dá žít (i když šoupačky na tlačítko jsou s dětma úžasná věc), hlavně abych měl čím nastartovat pokud budu někde x set kilometrů z domu a vlci mi tam sežerou hlavní klíč 

a nějaká reference, kdo jiný by to mohl umět?

- vím o novykluc.sk, ale tam se jen tak nedostanu, a jestliže dám 2*3 € za poštovný, za transpondér od nich 8 € (když číňan mi ho pošle přes půl světa za $1.5 ...) a kdovíkolik za práci, tak už jsem nejmíň na polovině toho, za kolik jsem si mohl nechat z ebaye poslat celej repasovanej klíček, no a druhou polovinu už jsem utratil za to co mám (pouzdro s vnitřnostma+nová planžeta), tak to se mi teda fakt vyplatí se s tím takhle patlat :-( (zase ale přesčasy nám neproplácí, tak nemůžu říkat, že kdybych místo toho radši dělal, tak si vydělám víc než co ušetřím, každá úspora dobrá, lepší čas investovat do tohoto než sedět před telenovelou, že ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14.5.2015 at 7:47, Doctor Who napsal:

Toto je immo chip z klice, toto jsem menil.

thumb_peugeot-id46-transponder-chip2013376235734.jpeg

V 15.5.2015 at 16:50, Doctor Who napsal:

Mam takovy to vajicko s tlactkama i na zadni dvere. ... O druhyho je to jasny, tam mam to co jsem daval v odkazu.

 

chápu dobře, že "druhej" není vajíčko? - dal bys prosím fotku vnitřností, hlavně kde a jak tam ten transpondér je?

co jsem teď našel ohledně hranatejch klíčů, tak jako "id46" byla označená součástka přímo na plošňáku na takovým výčnělku vedle kloubu ... ještě spekuluju, že bych se na vajíčko vykašlal, a zkusil to dát dokupy jinak ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj radši oživím toto téma než zakládat nové. Koupil jsem Fiat Ulysse rv. 2006 a dostal jsem kartu s kodem a jen jeden klíč ( hranatý, vyklápěcí a čtyřtlačítkový), ve Fiatu je cena 2800 kč za klíč + 300 kč frézování + 1100 kč naprogramování. Trochu jsen hledal a našel jsem v číně obal za 50 kč a u nás tohle https://www.timextrade.cz/dalkovy-ovladac-4-tlacitka-citroen-peugeot

Půjde to složit dohromady aby klíč fungoval? Píšou že je to od roku 2011. Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové mám trochu jiný problém. Na klíči který používám mi odchází gumová tlačítka hlavně to zamykací. Na záložním klíči mám zadřený ten vyklápěcí mechanizmus planžety. Dají se u číňanů sehnat samotná tlačítka nebo je třeba koupit celý obal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...