Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejde nastartovat druhym klicem


Lukas.407

Recommended Posts

Nevím jak je to do detailu u 807 ... ale buď se musí naklonovat čip prvního (funkčního) klíče (tj. nový bude vysílat stejný kód), nebo se přes dia v paměti ŘJ vymaže starý nefunkční a uloží se nový. Nepředpokládám že by do paměti ŘJ šel uložit jen jeden klíč (tedy dodávané dva kusy by byly identická dvojčata - klony) ... ale i kdyby, vyřeší to právě klon prvního (funkčního) klíče, což je podle mě nejjednodušší způsob, zvlášť je-li autor vlákna schopen na původní klíč (desku) napájet nový čip a nemusí vyhazovat dva či tři litry za celý nový klíč. Který čip tam má nevím - vycházel jsem z toho co tu ukázal dr. Who a dle tabulek čip 46 je pro osmsetsedmu od 2002 dosud .... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A čo také si predstavujete pod pojmom "na desce je ..."?

 

Já nevím co "tam je", ale vidím co měnil dr. Who (PCF7936), vidím co pro 807 prodávají nejen v Říčanech (PCF7936) a co mi vyleze na Googlu když zadám chip pro klíč 807 (PCF7936). Když zadám tebou uvedený PCF7941 vyleze mi většinou náhradní karta pro Sceniky a Megany, v jednom případě pak remote key pro (mimo jiné) i 807. REMOTE .... dálkáč. O immo ani slovo.

 

A hlavně: i kdyby "tam bylo" to co říkáš, tedy integrovaná dálka a immo v čipu, tak mi vysvětli, proč ten klíč na dálku odemyká (funguje), ale nenastartuje (zatímco jiný ano, tedy ve spínání a dál závada není). Čip s integrovanou dálkou a immem v jednom - myšleno se společnýmn kódem - by buď odemykal i startoval, nebo nedělal ani jedno. Nebo jsou tam kódy dva - jeden pro dálku a jiný pro immo - a on má poškozený jen jeden z nich?

 

Co tedy radíš jako další postup (to je totiž to oč tu běží)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba zde http://codecard.lt/keys/peugeot/pcf7941-for-peugeot-citroen-remote-key-with-e28ci01b-or-e28c101b-remote-board-repair/prod_2191.html

 pcf7941 je obvod pro kodování dálkového ovládání a už v sobě obsahuje transpondér ID46 (kod nastavuje

 právě vestavěný transpondér spárovaný s řj.)

PCF7936= samotný transpondér id46

 

jako postup radím zaměřit se na anténu transpondéru na dps klíče.

Upraveno uživatelem kocid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by pak mozna mohlo vysvětlit proč dr. Who měnil jen samotný transponder, u toho integrovaného pisou od r. 2005.

Asi jsem tupý ale pořád nerozumím tomu proč kód pro DO centrálu na několik metrů klíč odvysílá ale immo se na pár milimetrů v zapalování nechytá ..... přece - řečeno jazykem laika - musí klíč odeslat kód pro ŘJ centrálu, ta ho přijme a odemkne ..... a při startování zase musí existovat vysílač (klíč - jiná "antena"?) a přijímač (anténa - kroužek kolem zámku zapalování) která z klice načte kód imma a pak .... to už je jedno ... proste umožní nastartování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja teda nevim, mam 807 rv 2004. Schvalne jsem zkusil vydloubnout elektroniku z funkcniho klice, nechat ji doma a jit nastartovat. Normalne jsem nastartoval a odjel. To znamena ze ja mam chip primo v pouzdre klice. Mam takovy to vajicko s tlactkama i na zadni dvere. A cip bude asi nekde v tom kloubu co je chycena planzeta. O druhyho je to jasny, tam mam to co jsem daval v odkazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A odemknul jsi bez té elektroniky dálkou? Jestli ne, pak by to celkem souhlasilo - ten obvod 7941 s integrovaným transpondérem 46 má být až od r. 2005, u tebe je to ještě oddělený, tj. samostatný transpondér 46 (v čipu s označením 7936? - druhý klíč co jsi sem dával obrázek čipu).

Ty máš dva klíče s různou elektronikou? A v tom co nastartuje bez desky je na ní co?

Pro zajímavost jsem rozloupnul dvoutlačítkové vajíčko mé Phedry 2003:

 

https://lh4.googleusercontent.com/PYoYZohXa030SBvMtv3qL9w8mAVZdznS9tsbkKEmAJw=w1044-h587-no

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Já mám ten samý problém. Byl jsem v klíčovém centru, kde mi klíč odzkoušeli a prý je funkční. Aby ho spárovali s autem, tak prý potřebujou auto cca na 1,5 hod., s plně nabitou baterií. Prý po celou dobu párování svítí světla a běží stěrače, takže musí lít na sklo vodu. To mě teda dostalo a nechal jsem to být. Cena, pokud se to povede, cca 1500,-.  :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pekna blbost.kdyz si ke me dojedes tak za 1000 ti dam novej komplet klic a i ti ho naparuju je to otazka 2-3 minut.tohle me fakt rozesmalo.

Tak mě to taky celkem rozsekalo. Na druhou stranu i překvapilo, protože tahle firma umí s klíčema všeho druhu kouzlit. Chtěl jsem zprovoznit druhý klíč pro jistotu na dovolenou, ale tu jsem zvládl bez něj, tak už jsem to nechal být. Kamarád má uni diagnostiku a říkal, že by to neměl být problém, tak až najdu chvíli, tak to zkusím u něj.

Za nabídku díky, ale novej klíč nepotřebuju, když ten nefunkční je údajně v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co je to zač to klíčové centrum kde dělají z lidí blbce?

To je firma v Plzni. Jsou tu už asi 30 let. Oni jako opravdu umí. Dělají  nejen klíče na auta, ale klíče a zámky všeho druhu a opravdu jsou machři. Možná jsem narazil na nějakýho nováčka nebo vola. Nevím. Ale celkem mě ta představa, jak lejou hodinu a půl vodu na sklo pobavila. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...