Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

renovace svetel


lud3k

Recommended Posts

No nahražky jsou prý nekvalitní, tim myslim DEPO, TYC atd, takže Valeo nebo Bosch, na starej model což je muj připad je seženu za 2000,- kus, na novej model to bude asi jinak, ale v Kelly je mají a na klubovou kartu řádneho člena je tam celkem slušná sleva. cena Bosch po slevě je  2 443 Kč, normálně stojí 3 144 Kč

 

Jinak DEPO stojí 1 796,- po slevě, což není zase žádnej zazrak, když už tak ty Bosche, o tolik dražší nejsou

 

Ale jestli ti to někdo udělá za 300 za kus tak bych to asi zkusil, uvidiš jak to vydrží, ale kdo to zkusil říká že prostě nový světlo svítí líp, je to i o parabole, nejen o krycím skle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udělat doma to de vpoho leštičkou a sadou na leštěni ta pasta atd ale je to pracné a potřebuje se pořad polivat světlo vodou světlo se musi sundat z auta jinak se pak musí vše umyvat a de to dost blbě :)  ale auto jsem prodal tak nevím jak dlouho to vydrží když už to nema ten tvrzeny lak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to udělal kdysi sám, světlo to chce vyndat, pak se to rozleští a vybrousí krásně. Potřebné věci - leštička, kotouče (já měl 300, 600, 1000, 2000, 3000), pasta (Menzerna FG400, používám ji i na lak). Nakonec jsem použil nanosklo, 2 vrstvy, vždy po dvou dnech. Světla vydržela 4 roky, až všichni říkají, že už to pak děláš každou chvíli. Pak už nevím, auto jsem prodal.

 

Udělat doma se to dá, zkušenost s lakem se vyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...