Schreek

Nová funkce Mapa členů

95 posts in this topic

Něco se stalo s mapovým podkladem jednoho z poskytovatelů... přepnu to na jiný ;) 

Tak jsem zjistil zajímavou věc. Pokud jsem přihlášen tak  mám na konci lišty tlačítek nefunkční tlačítko s názvem "  více " . Pokud se odhlásím a fórum prohlížím nepřihlášený tak je místo tlačítka  " více " funkční tlačítko  mapa členů.    Jak je to možné?

Když na to tlačítko najedeš tak s eotevře pod ním lišta s tím více, na prvním místě je mapa členů, uplně vlevo, akorát je to takový nevýrazný, časem tam přibude více věcí

Screenshot 2016-08-09 14.17.33.png

Otevřeš si stránku s mapou a napravo je zelené tlačítko add location (přidat lokaci) tak na to klepneš a napíšeš tam svoji adresu. Samosebou musíš být přihlášen. Co nevím přesně, ale nejsem jist, jestli to není jen pro členy klubu.

V 9. 8. 2016 at 19:19, minimaxa napsal:

Otevřeš si stránku s mapou a napravo je zelené tlačítko add location (přidat lokaci) tak na to klepneš a napíšeš tam svoji adresu. Samosebou musíš být přihlášen. Co nevím přesně, ale nejsem jist, jestli to není jen pro členy klubu.

asi jo ja to tam nemam

Dobrý večer, PROSÍM, chtěl bych komunikovat (neveřejně) se STRAKIM, ale nevím, jak se to dělá - sice ve škole ve Štětí učím konstrukční - vektorové programy na PC, ale v systému Peugeot klubu (zde) se moc neorientuji. Děkuji za radu, jak se na STRAKIho napojit. JAR alias Milan.Jaroš (milan.jaros223@gmail.com)

Vyjedeš nahoru-v pravo vedle tvého jména je obálka-klikneš na ni-napsat soukromou zprávu- komu- a odešleš