Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová funkce Mapa členů


Recommended Posts

Schreeku, domečky se mi nezobrazují, ty praporky mám prostě prázdný. Jde nejspíš o něco zablokovaného AdBlockem... Myslíš, že bys mhl mít tušení? Když ho zakážu celej (AdBlock), naskáče mi sem spousta nesmyslů, a zkoušet jedno po druhym je na dlouhý lokte, tak jestli bys neměl tipa, co konkrétně povolit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To určo ne. Bude to nějaký objekt. Bez javy a flashe by to asi nešlo vůbec... AdBlock mi hodně pomáhá... asi se mi sem nacpala spousta skaček, něco bude od doplňků a tak, ale to si povoluju na konkrétních stránkách, přesněji zatím co jsem zakázal tak chodilo... Třeba mraky nesmyslů od FB mám povolený jen na FB a tak.. Tak kdyby se povedlo zjistit zdroj objektu, snad bych našel, co povolit... Dík...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se i to rozepraro nějak celý... Proto mi nejdou posílat fajly... Kdy to tu zakážu, tak mi tu vyskáčou nějaký devilní gamesy, označej linky, udělá se dvilní odchlipovací ouško s nějakým nesmyslem... Kašlu na to... Řeším moc věci najednou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...