Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sklápění zadních sedaček


_luky_

Recommended Posts

Prosím o radu,

na mém Partnerovi (r.v.2004) se mi rozbil zámek zadní sedačky. Ten knoflík prostě najednou neodemyká sedačku a pohybuje se volně. Máte někdo tušení, jak se k tomu dostat? Při předběžné prohlídce jsem nenašel způsob, jak to rozebrat a zjistit, co se tam vysypalo. Je to totiž uvnitř toho plechového šasí sedačky.

Upraveno uživatelem _luky_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpovím si sám:

Problém se vyřešil sám. Sedačku jsem otevřel šroubovákem (stačí odtáhnout západku v horní části zámku přístupem z kufru). Po cvičném opětovném zaklapnutí už začala chodit. Tak nevím, co s tím bylo...

Každopádně ten mechanismus je přístupný z boku sedačky, takže je vždy potřeba ji otevřít. A nebo odšroubovat to oko v karoserii, to je přístupné z kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Zkus "poskákat" na tom zavřeném opěradle a současně zkusit poškubat pásem. Mohlo se stát že jsi škubnul za opěradlo s tím že ho zavřeš a pás se zaseknul jako že má držet při nárazu. Občas se mi to taky stávalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu. Průběžně to zkouším,ale zatím neuspěšně.Stalo se mě to tak,že jsem sklopil opěradlo abych něco naložil a odvezl.Možná jsem při nakládání do opěradla klepnul nákladem.Pás je docela fest zaseklej a opěradlo jde zvednout jen tak 10 cm.No uvidíme..... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se dostaneš na šroub, co drží pás pod sedačkou, tak ho vyšroubuj, zvedni sedačku a zašroubuj. Mělo by to zase fungovat. Jde to takhle opravit u 406, tak u parťáka by to mohlo být podobný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Mam stejný problém s prostřednim zadnim pásem.Určitej šroub jsem odšrouboval,ale bohužel jen držel levou a pravou stranu zacvaknutí pásu.Zkoušel jsem rozdělat čalounění na takových plastových lištách,ale dole jsem se zasekl.Nevim už co demontovat,abych mohl sundat zadní plech,pod kterým je celý mechanizmus.Syn se chtěl připoutat a náhle to nešlo vytahnout.Zkusil jsem odklopit opěradlo i sedačku,ale zzajelo ještě víc a ted to dostanu tak zhruba 10cn nad sedadlo.Nevím už co stím prosím poradte.Všem moc díky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...