Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Vyskakujou rychlosti


Denis

Recommended Posts

Může být jak říká Voštík, ale vzhledem k tomu plynu bych omrknul silentbloky, jestli není některej v tahu a při ubrání to nejebe s celym agregátem a tím pádem i táhlem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně takhle vyskakuje pětka, mrcha jedna.

Všechny ostatní rychlosti jsou v pohodě, i při prudkém přidání a ubrání, jen na pětce to zlobí. Normálně jí zařadím, a když šlápnu na plyn, je cítit, jak to do té páky kopne. A když ten plyn pustím, tak pak pochopitelně vypadne...

Doufám, že to bude jen ten silentblok nahoře u rozvodů, ten jde vyměnit jednoduše. Plazit se pod tím kvůli výměně spodního silentbloku, a nebo seřizovat ty táhla, se mi teda vůbec nechce :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky by to mohly delat vychozeny klouby - jak u motoru,tak u radicky.Ja to vydel na 106 - pri prejeti diry tahlo k radicce skrtlo o kasli a byl z toho poloautomat. :) Ten kloub k motoru stoji snad cca 1000,-. Mozna by stacil nejak vyvlozkovat-je tam u 106 zrejme nylonova objimka,ale samotna se asi neprodava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Me to delalo taky. Napred jen 2 a 4 a pozdeji prakticky vse krom R. Dal jsem to k jednomu manikovi v Ricanech a ten tam vymenil celou jednu takovou tu tyc co vede od radicky vespod auta k prevodovce a bylo po problemu. A ve vidine, ze kupuju novou prevodovku, to bylo za pakatel :)

(Sorry za me neodborne vyjadrovani, ale me obzory jsou v tomto oboru velmi male)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...