Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nemrznuca zmes


kubaj2

Recommended Posts

zdravim, auto (peugeot 206 1.4HDi) mam par mesiacov a kupoval som na jar, tym padom netusim, aka zmes je v chladici motora a motor mi obcas ukazuje hlasku nizky stav hladiny chladenia motora, konkretne (top up engine coolant level). Kedze prave ide zima, tak by som tam chcel dat rovno zimnu nemrznucu zmes, nechcem sa s tym piplat rucne tak to supnem nejakemu mechanikovi. Chem len vediet, ci je jedno, aky tym chladiacej kvapaliny tam doliat alebo to je jedno? na nete som nasiel typove oznaceine G11 g12  a potom K11 a K12 a K12++. Dakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...

  Mně tam u Nečase nalili Protectiv50 odfirmy Valeo. Podle výrobce je mísitelná se všemi chladícími kapalinami(?). Taky jsem nevěděl, co tam nalít, měl jsem tam ještě z Itálie 2 roky takovou nažloutlou čistou kapalinu. Nakonec to za mne vyřešil jeden "umělec" mechanik, který mi měnil rozvodovou sadu. Systém neodvzdušnil, a od té doby záhadně mizela kapalina. Pomohl mi až pan Nečas v Zábřehu poté, co jsem musel dolévat vodu, taže teď už vím, co mám v chladiči. Je to prý kapalina, která se používá i u nových Peugeotů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...