Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

El.sedačky


Cyrďák

Recommended Posts

Koupil jsem si 807 a dostal jsem k ní krásné přední sedačky bohužel jsou elek...a já mám v autě mechanické.Měl jsem to u elektr..a ten to vzdal a na tvrdo to neudělá.Zkoušel jsem to svépomocí a nic nejde mě to.Už si nevím rady.Má s tím někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cyrďák - musíš to zapojit podle origo schema. Dělal jsem to kdysi na 407 a fungovalo to perfektně. Bylo s tím ovšem docela dost práce. Hlavně musíš mít origo konektory, nebo je něčím nahradit. Samozřejmě musíš to udělat sám. Pokud by to dělal někdo jiný, tak se ti to asi dost prodraží. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Zdravím, prosím o radu, jestli jde jednoduše demontovat sedadlo spolujezdce (prevoz desek), stačí ho demontovat z posuvných lyžin. Jde to jednoduše?
Děkuji za odpověď.

 

Ano,len 4 skrutky,demontuješ aj s lyžinami.....a nezabudni odpojť z neho elektriku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si 807 a dostal jsem k ní krásné přední sedačky bohužel jsou elek...a já mám v autě mechanické.Měl jsem to u elektr..a ten to vzdal a na tvrdo to neudělá.Zkoušel jsem to svépomocí a nic nejde mě to.Už si nevím rady.Má s tím někdo zkušenost?

A nakonfigurovas si el,sedačky v BSI?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic jsem nekonfiguroval.Mám strach zkoušet pokus omyl abych nezničil řídící jednotku pod sedačkou.S těch drátu nejde vyčíst co je + a co -.Ten tenkej červenej nic nedělá.post-48136-0-08810700-1412259522_thumb.j

post-48136-0-21676700-1412259310_thumb.j

Upraveno uživatelem Cyrďák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tak po veškerém bádání a pomoci od zdejších členů to vzdávám sedačky nejdou.Zkoušel jsem to já laik a auto elektrikáři v časech volna.Asi se musí natáhnout zcela nová kabeláž ke komfortní jednotce a zapojit nějakým způsobem,nejde to obejít.Je to škoda,mám doma dvě krásné sedačky plně v el...a na nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...