Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

konkurence


michal 206

Recommended Posts

taky jsem to "sjel vedle" a reknu vam je to O NICEM. to je stav k dnesnimu dni. nerikam, ze tomu tak je naporad, ale info hodnota je velice blizko nule. design je radoby umelecky, na muj vkus spise preplacany a jsou zde pouzite prvky ktere se dohromady moc nehodi. jsem pro jednodussi design. prehledy a funkcni. jsem rad, ze te klube mam, ze nechces prispevky a ze mas tohle forum. vypada to tu na par schopnych a par nadsenych lidi. myslim, ze se necha fungovat dobre i bez podpory shora. o co jde? preci kvuli tomu nepordame nase pezotiky. ja tedy rozhodne ne! gr. at si kazdej vybere. ja jsem tu spokojenej a rad si ctu prispevky ostatnich. reknu ti klube, neco se klube....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Urbanek Tomas

Jeden clovek podle me nema sanci udelat "fandovskej" web, notabene kdyz ten jeho web ani fandovsky nevypada. Ale treba si najme za veliky penize nejakou firmu, ktera se mu o to bude starat, ale ani pak to nebude ono, tohle se musi delat srdcem a ne penezy.

Mimochodem, ted musel mit hodne vysokou navstevnost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...
Původně zaslal: Urbanek Tomas

Jeden clovek podle me nema sanci udelat \"fandovskej\" web, notabene kdyz ten jeho web ani fandovsky nevypada. Ale treba si najme za veliky penize nejakou firmu, ktera se mu o to bude starat, ale ani pak to nebude ono, tohle se musi delat srdcem a ne penezy.

Mimochodem, ted musel mit hodne vysokou navstevnost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...