Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kabyho 5008


Kaby 76

Recommended Posts

dát do opěrek mizerný hloupý zobrazovadla v ceně 20 tis.

To je lepší vybavit opěrku tabletem, za 6tis máš vybavené obě opěrky špičkovým 8\" tabletem, co přehraje jakýkoliv zdroj a ještě na tom můžou děti hrát hry. DVD přehrávač bych dnes už nekoupil a kdyby v autě nebyla žádná mechanika, naprosto by mi nescházela. jen to zabírá místo.

Ten sencor nebude nic moc, když ani neuvádí rozlišení panelu. A podporované formáty? Řekněme, že doba těchto přehrávačů již dávno skončila.

K manuálu: stačí trochu zapátrat na stránkách peugeot.cz, odkáže tě to (jazyk si vybereš, rok taky), pokud je auto kupené v Belgii, může se nastavení lišit, tedy možnosti palubního počítače:

http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/

[upravil dne 4.9.2014 11:49 od Pacho69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dát do opěrek mizerný hloupý zobrazovadla v ceně 20 tis.

To je lepší vybavit opěrku tabletem, za 6tis máš vybavené obě opěrky špičkovým 8\" tabletem, co přehraje jakýkoliv zdroj a ještě na tom můžou děti hrát hry. DVD přehrávač bych dnes už nekoupil a kdyby v autě nebyla žádná mechanika, naprosto by mi nescházela. jen to zabírá místo.

Ten sencor nebude nic moc, když ani neuvádí rozlišení panelu. A podporované formáty? Řekněme, že doba těchto přehrávačů již dávno skončila.

K manuálu: stačí trochu zapátrat na stránkách peugeot.cz, odkáže tě to (jazyk si vybereš, rok taky), pokud je auto kupené v Belgii, může se nastavení lišit, tedy možnosti palubního počítače:

http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/

[upravil dne 4.9.2014 11:49 od Pacho69]

díky

ten manuál jsem už našel taky ale jinak dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...